Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nescafé’nin yeni Latte Serisi ile soğuk kahve keyfi her an her yerde

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Şub 28, 2019

Nescafé’nin yeni Latte Serisi ile soğuk kahve keyfi her an her yerde

Nescafé, yazın sıcak günlerinde canlandırıcı bir kahve lezzetiyle serinlemek isteyenler için yeni soğuk kahve ürünlerini satışa sundu. Yeni Nescafé Latte Serisi, Latte ve farklı aromalardan hoşlananlar için hazırlanan Caramel Macchiato’ dan oluşan iki seçenekle kahveseverlerin karşısına çıkıyor.

Üretimi Türkiye’de gerçekleştirilen Nescafé’nin yeni soğuk kahve serisi, pratik kutusuyla gençlerin her anına eşlik ederek gönülleri kazanmaya hazırlanıyor. Yumuşak süt ve eşsiz kahve tadını, ferahlatan buz gibi soğuk bir içecekte buluşturan yeni seri, kahve tüketiminin yükselen iki önemli trendi olan soğuk kahve ve hareket halinde içimi bir araya getiriyor.

Nescafé Latte Serisi bu yaz boyunca özellikle İstanbul – Ege – Akdeniz hattında market zincirleri, bakkallar, büfeler ve benzin istasyonlarında kahveseverlerle buluşuyor.

NESCAFÉ Hakkında

NESCAFÉ’nin hikayesi, 1930 yılında Brezilya Hükümeti’nin Nestlé’ye başvurması ile başladı. Nestlé’nin mucitlerinden Max Morgenthaler, ekibiyle, kahvenin doğallığını koruyarak sadece su eklenmesiyle kaliteli bir fincan kahve yapabilmenin yolunu aradı. İsviçre laboratuarlarında tam 8 yıl süren uzun araştırmalar sonunda cevabı buldular. Bu yeni ürüne “Nestlé” ve “Café” kelimelerinin birleşmesinden oluşan “Nescafé” ismi verildi. İlk defa 1938’de İsviçre’de satışa sunulan Nescafé, bugün dünyada 150’den fazla ülkede satılıyor ve her saniyede 5500 fincandan fazla Nescafé içiliyor. Sürekli gelişen yenilikçi teknoloji ile özenle seçilmiş kahve çekirdeklerinden üretilen Nescafé, Türkiye’de ve dünyada milyonlarca tüketicinin ilk tercihi. Türkiye’de çözünebilir kahve pazarının lider markası olan Nescafé; Nescafé Gold, Nescafé 3ü1 Arada, Nescafe Xpress, Nescafé Classic ve daha pek çok ürünü ve Nescafé Dolce Gusto gibi yenilikçi kahve makine sistemlerinin yanı sıra ev dışı tüketime özel Nescafé Milano ve Nescafé Alegria profesyonel çözümleri ile milyonlarca tüketiciye eşsiz bir kahve deneyimi sunuyor.

Article Type