Sort by
Sort by

NESFIT Ballı & Bademli

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Nestlé® NESFIT® Ballı & Bademli ile kendinize bakmak hem kolay hem lezzetli!

Kendisine iyi bakmak isteyenlere yepyeni bir seçenek; lezzetli ve besleyici yeni Nestlé® NESFIT® Ballı & Bademli, ballı çıtır gevreklerle, kızarmış bademleri harmanlıyor.

Türkiye'nin en çok tercih edilen kahvaltılık gevrekleri Nestlé Tam Tahıllı Kahvaltılık Gevrekler ailesine yepyeni bir ürün katıldı. Nestlé NESFIT Ballı & Bademli, lezzetten ödün vermeden forma girmek ve formda kalmak isteyenlere lezzetli ve besleyici bir kahvaltı seçeneği sunuyor.

Kahvaltıda yenecek bir kase Nestlé NESFIT Ballı & Bademli, vücudun ihtiyacı olan besin öğelerini almasına ve dengeli beslenmeye yardımcı oluyor. Sütle tüketilen bir kase NESFIT Ballı & Bademli kalsiyum, demir ayrıca folik asit dahil olmak üzere 5 farklı vitamin içeriyor ve sadece 160 kalori...

İçerdiği tam tahılla aynı zamanda lif kaynağı da olan NESFIT Ballı & Bademli, ballı çıtır gevreklerle kızarmış bademleri harmanlıyor. NESFIT Ballı & Bademli ile keyifli bir kahvaltının tadını çıkarırken, kendinize bakmanın pratik ve lezzetli bir yolunu da keşfedebilirsiniz.

Nestlé NESFIT tam tahıllı kahvaltılık gevreklerle form kazanmak için;

sabah kahvaltısında seçeceğiniz bir NESFIT tam tahıllı gevreği yağsız süt ilave ederek tüketmeniz yeterli. NESFIT Diğer öünlerde ise az yağlı yoğurt, sebze yemeği ya da salata, ızgara et, tavuk veya balıktan tercih ettiğiniz birini tam tahıllı ekmek ile tüketebilirsiniz. Böylece 4 temel besin grubunu da dengeli bir şekilde almış ve sağlıklı beslenmiş olursunuz. Ayrıca mümkün olduğunca egzersiz yapmaya, ara öğünlerde meyve yemeye ve bol bol sıvı tüketmeye özen gösterin.

. www.nesfit.com.tr www.facebook.com/nestlenesfit.tr