Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nesfit ile yaza özel tam tahıllı tarifler

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
May 07, 2019

Nesfit ile yaza özel tam tahıllı tarifler

Vücudun günlük ihtiyaç duyduğu besin değerlerini almasına destek olan Nesfit, yaza özel tarifleriyle sofralara zenginlik katıyor. Zinde ve dengeli bir günün kapısını aralayan Nesfit; yulafın yanı sıra, B vitamini, demir, kalsiyum gibi vitamin ve mineralleri de içeren yapısıyla dengeli ve lezzetli beslenme adına pek çok alternatif sunuyor.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tüketicilerin beslenme alışkanlıklarında önemli değişiklikler göze çarpıyor. Yaz mevsiminde hava sıcaklıklarındaki yükseliş ve beslenme alışkanlıklarındaki değişimler, yaz aylarında daha hafif öğünlerin tercih edilmesinde önemli rol oynuyor. Nesfit, yaz boyunca hem lezzetten ödün vermemek hem de iyi hissetmek isteyenler için besleyici öneriler sunuyor.

Tam tahıl, yulaf, vitamin ve mineral içeriğiyle Nesfit, içine süt ya da yoğurt, ceviz ve meyve parçaları ilave edildiğinde lezzetli ve besleyici bir kahvaltı alternatifi oluyor. Böylelikle ihtiyacınız olan vitamin ve minerallerin yanı sıra lif alımına da katkı sağlıyor. Nesfit ile hazırlanabilecek yaza özel yumurtalı çıtır ekmek ya da ince krep, kahvaltı keyfine ayrı bir tat katıyor. Tatlı ihtiyacınızda ise Nesfit’li dondurma, çıtır profiterol veya Nesfit’li kurabiye gibi tariflerle yaz hafifliğinden ödün vermeden serin ve tatlı bir mola verebilirsiniz.

Nesfit’in Sade, Karışık Meyveli, Ballı Bademli, Kırmızı Meyveli ve Çikolatalı çeşitleri, hızlı ve pratik yapılarıyla tüketimi kolay seçenekler olarak öne çıkıyor. Tam tahıl, yulaf, vitamin ve mineral içeriğiyle, yeni güne başlarken besleyici bir başlangıç alternatifi sunan Nesfit, yeterli ve dengeli beslenmenin aynı zamanda pratik olabileceğini gösteriyor.

Article Type