Sort by
Sort by

Nesfit®️’in Yeni Marka Elçisi Milli Voleybolcu Meryem Boz Oldu

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Nesfit®, dünya çapında devam eden ilham verici kampanyasının Türkiye uygulaması olan “Senin Nesfit’inde” ile kahvaltıdan ve spordan keyif almanın önemini vurguluyor. İlk defa bir sporcu ile beraber yola çıkan Nesfit® Türkiye, bu kampanya kapsamında milli voleybolcu Meryem Boz ile birlikte yürüyecek.

nestle-nesfit (1)

 

Düzenli kahvaltının parçası Nesfit®, global olarak devam eden “Senin Nesfit’inde” isimli yeni iletişim kampanyasını Türkiye’de de hayata geçirdi. Nesfit®’in güne keyifli bir başlangıç yapmanın spordan alınacak keyfi de artıracağına dikkat çeken yeni kampanyasında marka elçisi, milli voleybolcu Meryem Boz oldu. Voleybolun yükselen yıldızları arasında gösterilen ve aktif yaşam tarzıyla kadınlara ilham veren Meryem Boz, yeni dönemde kampanyanın iletişim çalışmalarında yer alacak.

Meryem Boz, Nesfit®’in marka elçisi olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, “Nesfit® gibi aktif yaşamın önemine vurgu yapan ve bu konuda farkındalık yaratan çalışmalar gerçekleştiren bir markayla birlikte yürümek, benim için çok değerli. Nesfit® ile ortak değerlere ve hedeflere sahibiz, bu açıdan da yeni iş birliğimizden dolayı çok heyecanlıyım.” dedi.

Vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş olan tam tahıllı Nesfit®, “Senin Nesfit’inde” kampanyasıyla kadınlara güne besleyici bir öğünle ve gülümseyerek başlamaları için ilham veriyor. İlgi çeken kampanya, “İyi Yaşamak Senin Nesfit’inde” sloganıyla kadınları kendileri için en iyisini yapmaları doğrultusunda motive ederken, onlara fiziksel aktiviteden keyif almaları ve aktif yaşamdan vazgeçmemeleri mesajını veriyor.

Dengeli ve pratik bir kahvaltı sunan tam yulaflı Nesfit®, geniş ürün yelpazesinde yer alan Sade, Karışık Meyveli, Ballı Bademli, Kırmızı Meyveli ve Çikolatalı gevrek çeşitleri ile de farklı damak zevklerine hitap ediyor.