Sort by
Sort by

Nesquik’ten eğitici ve eğlenceli yaz kampı çünkü onlar bir kez büyüyecek!

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Türkiye

“Onlar bir kez büyüyecek” diyerek çocukların sağlıklı ve mutlu büyümesine katkı sağlamayı amaçlayan Nesquik’den bir ilk daha!

Tüm ürünleri ve aktiviteleriyle çocukların sağlıklı ve mutlu büyümesini amaç edinen Nesquik, şimdi bir ilke daha imza atıyor ve 9-13 yaş arası çocukları ebeveynleri ile birlikte eğitici ve eğlenceli aktivitelerle dolu muhteşem bir yaz kampına davet ediyor. Tam 50 çocuk spor, resim, İngilizce, sağlıklı beslenme gibi eğitici aktivitelere katılıp yeni arkadaşlar edinirken, ebeveynleri de onlar için özel hazırlanmış ayrı bir programla dinlendirici bir atmosferde şehrin stresini üzerlerinden atacaklar.

Ayrıca ebeveynler, uzmanlarla birlikte beslenme ve çocuk yetiştirme gibi konularda sohbet etme fırsatı da yakalayacaklar.

Çocuklar, bir kez büyüyorlar. Gelişimlerinin büyük kısmını 1-13 yaş arasında tamamlayan tüm çocukların hayat boyu edinecekleri süt içme alışkanlığı da ancak bu yıllarda ediniliyor. Dünyanın lider beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi Nestlé, çocuk beslenmesinde köklü deneyiminin bir ürünü olan Nesquik markası ile çocukların sosyal becerilerini geliştirmesi ve kendi yeteneklerini keşfetmeleri için onlara harika bir yaz kampı hediye ediyor. Nesquik, bu yaz kampı ile büyüme çağındaki çocukların, zihinsel ve fiziksel gelişiminin önemine dikkat çekiyor.

1 hafta boyunca 50 şanslı çocuk Uludağ’da!
Okul dışı eğitim alanında 23 yıllık tecrübeye sahip “Geleceğin Yıldızları” ekibi ile iş birliğine giden Nesquik, çocuklar için hem eğlenceli hem de eğitici bir yaz kampı hazırladı.

27 Ağustos-02 Eylül tarihleri arasında, Bursa Uludağ’da gerçekleşecek eğitici yaz kampında, çocuklar ebeveynleri ile birlikte Beceren Otel’de tam 7 gün konaklayacaklar. Gerek grup arkadaşları ile gerekse bireysel yapacakları aktivitelerle  kamp boyunca eğitici ve eğlenceli saatler geçirecekler. Koçların gözetiminde gerçekleştirecekleri eğlenceli aktivitelerde yeni arkadaşlıklar kuracak, özgüven kazanıp, takım çalışması ve takım ruhu oluşturma konularında kendilerini geliştirme imkânı bulacaklar. Doyasıya eğlenecekleri Nesquik kampından hayatları boyunca hatırlayacakları anılarla evlerine dönecekler.

Yabancı öğretmenlerden “yaşayarak İngilizce” öğrenme imkanı…
Kamp süresince toplam 15 saatlik İngilizce eğitiminin yanında, gün boyu katılacakları spor, sanat ve doğa faaliyetleri gibi etkinliklerde de “yaşayarak İngilizce” öğrenme imkânına sahip olacaklar.

İngiliz, Amerikalı ve Kanadalı öğretmenlerle yürütülen İngilizce eğitim programı, çocukların İngilizcelerini geliştirmek için olanak sağlayacak. Yaş ve lisan düzeylerine göre oluşturulan 12'şer kişilik küçük gruplarla günün 3 saatini profesyoneller tarafından hazırlanan ve yürütülen eğitimlerle geçirecekler. Kalan zamanlarını ise futbol, basketbol, beyzbol, voleybol, hokey, dart, langırt, masa tenisi, badminton gibi sportif faaliyetlerde bulunarak, sağlıklı beslenmeyi öğrenerek, Uludağ‘ın yemyeşil doğal güzelliklerini keşfederek, mini diskoda dans ederek, define arayarak veya resim yaparak geçirebilecekler.

Bu yaz kampına nasıl katılabilirim?
Nesquik’in ebeveynleri ile birlikte çocuklara armağan ettiği eğlence ve sürpriz dolu yaz kampına katılmak çok kolay. Yapmanız gereken tek şey 20 Mart - 24 Haziran tarihleri arasında tüm Nesquik Kamp ürünlerinin ambalajları içindeki veya üzerindeki şifreleri 2944’e SMS olarak yollamak veya bu şifrelerle www.Nesquik.com.tr adresinden başvuru yapmak!

27 Haziran tarihinde yapılacak çekilişle kazanan tam 50 çocuk, unutamayacağı bu yaz kampını yaşama fırsatı elde edecek.