Sort by
Sort by

Nestlé NESFIT şimdi yeni siluet paketlerde!

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Lezzetli ve dengeli bir kahvaltı seçeneği olan Nestlé® NESFIT® facebook sayfasına tıklayın, Mart ayı boyunca yeni paketli NESFIT’leri kazanma şansı yakalayın!

Tüm dünyada beğenilerek tüketilen Nestlé NESFIT yepyeni siluet paketleriyle raflarda... Lezzetten ödün vermeden forma girmek ve formda kalmak, aynı zamanda da dengeli beslenmek isteyenlere isteyenlere lezzetli bir kahvaltı seçeneği sunan Nestlé NESFIT’i www.facebook.com/nestlenesfit.tr adresindeki facebook sayfasından takip edenler, “Nesfitest” uygulamasına katılarak Mart ayı boyunca yeni paketli NESFIT’leri kazanma şansı yakalıyor. NESFIT facebook sayfasında yer alan faydalı bilgiler, dengeli beslenmenin ipuçlarını da veriyor.

Nestlé NESFIT ile kendinize iyi bakın!

Kahvaltıda yenecek bir kase Nestlé NESFIT, vücudun ihtiyacı olan besin öğelerini almasına ve dengeli beslenmeye yardımcı oluyor. Sütle tüketilen bir kase NESFIT kahvaltılık gevrek; kalsiyum, demir ayrıca folik asit dahil olmak üzere 5 farklı vitamin içeriyor ve sadece 155 kalori...

İçerdiği tam tahılla aynı zamanda lif kaynağı da olan NESFIT tam tahıllı kahvaltılık gevreklerle keyifli bir kahvaltının tadını çıkarırken, kendinize bakmanın pratik ve lezzetli bir yolunu da keşfedebilirsiniz.

Nestlé NESFIT tam tahıllı kahvaltılık gevreklerle formda kalmak için;

Sabah kahvaltısında seçeceğiniz bir NESFIT tam tahıllı gevreği yağsız süt ilave ederek tüketmeniz yeterli. Diğer öğünlerde ise az yağlı yoğurt, sebze yemeği ya da salata, ızgara et, tavuk veya balıktan tercih ettiğiniz birini tam tahıllı ekmek ile tüketebilirsiniz. Böylece 4 temel besin grubunu da dengeli bir şekilde almış olursunuz. Ayrıca mümkün olduğunca egzersiz yapmaya, ara öğünlerde meyve yemeye ve bol bol sıvı tüketmeye özen gösterin.

. www.nesfit.com.tr www.facebook.com/nestlenesfit.tr