Sort by
Sort by

En mükemmeli Nestlé kariyer sitesi

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Nestlé Türkiye’nin kariyer sitesi, ABD’de 17.’si düzenlenen “Communicator Awards”tan Mükemmellik Ödülü ile döndü

Her yıl ABD ve tüm dünyadan binlerce projenin yarıştığı, sektörün en saygın ve prestijli yarışmaları arasında gösterilen “Communicator Awards”ta bu yıl Mükemmellik Ödülü’nü (Gold Award of Excellence) Nestlé Türkiye’nin kariyer sitesi www.nestle-kariyer.com.tr kazandı.

Nestlé kariyer sitesine mükemmellik ödülünü getiren “Communicator Awards”ta, değerlendirmeleri, her biri Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (International Academy of the Visual Arts) üyesi olan 550’yi aşkın üst düzey sektör temsilcisi gerçekleştiriyor. Bu kişiler, görsel sanatlar dünyasının çeşitli disiplinlerinin önde gelen profesyonelleri arasında yer alıyor ve aralarında Disney, Victoria’s Secreet, Wired, Yahoo! gibi lider şirketlerde önemli görevlerde bulunan üst düzey profesyoneller bulunuyor.

Bu yıl Türkiye’den “Gold Award of Excellence” alan tek site olan Nestlé Kariyer’in, prodüksiyon, tasarım ve uygulaması Gri Creative tarafından gerçekleştirildi.

Mükemmellik ödülüne değer görülen www.nestle-kariyer.com.tr sitesine tıkladığınızda, karşınıza, Nestlé’nin satış, pazarlama, kurumsal iletişim, üretim, finans ve İK gibi farklı departmanlarından çalışanlar ile gerçekleştirilen video prodüksiyonlar çıkıyor.

Çalışanların, Nestlé’yi, işyerindeki bir günlerini, işle ilgili sorumluluklarını ve Nestlé’nin, kariyer gelişimlerini nasıl desteklediğini anlattıkları bu videolar, site ziyaretçilerinin, özellikle de gençlerin büyük ilgisini çekiyor. Nestlé’nin İK yönetim tarzının, mevcut ve potansiyel çalışanlarına dönük olarak anlatıldığı sitede, şirketin global İK politikaları hakkında da geniş bilgilere veriliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.nestle-kariyer.com.tr