Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nestlé’den tadı damakta kalan bayramlık çikolatalar

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Tem 12, 2015
Nestlé Hediyelik çikolatalar ile bu bayramın da tadı damaklarda kalacak.

Çikolata uzmanı Nestlé, “Sevdiklerinizle beraber tadı damakta uzun kalan bayramlar...” için farklı hediyelik çikolata çeşitleriyle çikolataseverlere eşsiz lezzetler sunuyor.

Çikolatayla harikalar yaratan Nestlé, bayramların vazgeçilmezi Nestlé Classic Madlen, ve Nestlé DAMAK hediyelik çikolata çeşitlerine bu bayram yenilerini ekledi: Nestlé Classic Antep Fıstıklı Çikolata ile bu bayram sevdiklerinize hediye edebileceğiniz yepyeni bir seçenek sunan Nestlé, bayram ziyaretlerinin vazgeçilmez ikramı olmayı bu bayram da sürdürecek. Yeni Nestlé Classic Dolgulu Çikolata ile ise, aynı kutuda sunduğu portakal aromalı bitter, fındık aromalı sütlü, karamel aromalı sütlü çikolata çeşitleriyle çikolataseverlere yepyeni lezzetler sunuyor.

Yeni İthal ürünler Nestlé Plaisir ve Nestlé Black Magic ile farklı deneyimler sunan Nestlé, sevdiklerine bayram çikolatası hediye etmek isteyenler için çok cazip seçenekler oluşturuyor. Yepyeni Nestlé hediyelik çikolata çeşitleri ile bu bayramın da tadı damaklarda kalacak.


Article Type