Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Purina Felix®’ten barınaklara pati
uzatan kampanya: #sendepatile

<br />

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Eyl 28, 2015

Purina Felix®, Dünya Hayvanları Koruma Günü için gerçekleştireceği sosyal sorumluluk projesi ile farkındalık yaratmayı hedefliyor. 2 Ekim – 17 Ekim tarihleri arasında #sendepatile hashtag’iyle paylaşılacak 25.000 tweet ile toplam 5 ton mama Ataşehir ve Yedikule hayvan barınaklarına bağışlanacak.

Günlük almaları gereken besin ve bu besinin sağlayacağı enerji, barınaklarda zor koşullarda yaşamlarını sürdürmeye çalışan sevimli dostlarımızın en temel ihtiyacı. Purina Felix®, bu ihtiyaçtan yola çıkarak bir sosyal sorumluluk projesi düzenliyor ve tüm hayvanseverleri yanına çağırarak #sendepatile diyor.

Dünya Hayvanları Koruma Günü için, 2 Ekim – 17 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek #sendepatile kampanyası, FelixTurkiye Twitter hesabından yapılacak duyurular ile başlayacak. Proje çerçevesinde 15 günlük süreç içinde Twitter üzerinden yapılacak kampanyada #sendepatile hashtagini kullanarak paylaşılacak 25.000 tweet ile 5 ton mamanın Ataşehir ve Yedikule hayvan barınaklarındaki dostlarımıza ulaştırılması hedefleniyor. Böylece #sendepatile hashtag’iyle tweet atanların desteği, sevimli dostlarımızı mutlu edecek.

Nestlé Purina Hakkında

Evcil hayvanlar ve sahipleri arasındaki yakın ilişkiyi anlayan bir şirket olarak Nestlé® Purina® PetCare, onların birlikte sağlıklı ve uzun bir hayatı paylaşmalarını sağlamayı kendine görev edinmiştir.

Evcil hayvanları hayat boyunca yanımızda olacak bir dost olarak gören Nestlé Purina PetCare, 80 yıldan uzun süredir evcil hayvanların beslenmesinde dünya çapında öncü konumda bulunmakta ve kendini evcil hayvanların sağlıklı beslenmesine adamış çok sayıda gıda mühendisini, kimyageri, hayvan davranış bilimcisini, veteriner hekimi, evcil hayvan beslenme uzmanını ve teknisyeni bünyesinde bulundurmaktadır. Sahip olduğu bu uzmanlıklar ile Nestlé Purina, evcil hayvanlara sağlıklı bir hayat sunmak için çok çeşitli diyetler geliştirmekte ve en yakın dostlarımızın sağlıklı koşullarda beslenerek yaşamasını sağlamaktadır.

Kedi ve köpeklerin değişen hayat evreleri ( yavru, yetişkin, ileri yaş) ve hayat koşulları da onların beslenme ihtiyaçlarını değiştirmektedir. Bu nedenle Nestlé Purina markası her evreye ve hayat stiline hitap eden farklı seçenekler içermekte, evcil hayvan sahiplerine, bütçelerine ve kedilerinin / köpeklerinin ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri alternatifler sunmaktadır.

Nestlé Purina, seçkin, yenilikçi, besleyici, sağlıklı evcil hayvan ürünleri geliştirmekte dünya lideri konumundadır.

Article Type