Sort by
Sort by

Sevdiğinizi Mutlu Etmenin En Keyifli Yolu…

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

NESCAFÉ® Mycafé®'den Sevgililer Günü'ne Özel Kampanya

Bu yıl Sevgililer Günü'nde sevdiğinize NESCAFÉ® Mycafé® ile sıcacık ve keyifli kahve molaları hediye edin! Sadece NESCAFÉ® GOLD kullanarak Latte, Cappuccino, Espresso ve iki boyda köpüklü sade kahveyi mükemmel lezzetle hazırlayan NESCAFÉ® Mycafé®, pratik kullanımıyla Sevgililer Günü'nde de kahve keyfinize ortak olacak. Sevgililer Günü'ne özel fiyatı ile satışa sunulan NESCAFÉ® Mycafé®, Migros mağazalarının yanı sıra www.nescafemycafe.com, www.hepsiburada.com ve www.n11.com internet sitelerinde de bir tık ötenizde…

Kahvenin uzmanı NESCAFÉ®'nin tek tuşla 5 çeşit kahve hazırlayabilen makinesi NESCAFÉ® Mycafé®,Sevgililer Günü için kahve severlerin hediye seçenekleri arasında yerini alıyor. Kafelerde içilen farklı kahve çeşitlerini eve taşıyan pratik kahve makinesi NESCAFÉ® Mycafé® ile sevdiklerinize sıcacık ve keyifli bir mola hediye edebilirsiniz.

Şık ve modern tasarımı, pratikliği, kolay temizlenebilmesi ile dikkat çeken NESCAFÉ® Mycafé® ile birkaç saniyede 5 çeşit kahve hazırlanabiliyor. Sevgililer Günü'nde de en güzel hediye seçenekleri arasında yer alan NESCAFÉ® Mycafé®özel fiyatıyla yetkili Migros mağazalarında www.nescafemycafe.com, www.hepsiburada.com ve www.n11.com internet sitelerinde satışa sunuluyor.

Kullanımı pratik NESCAFÉ® Mycafé® ile kahve keyfini evinize taşıyın!

NESCAFÉ® Mycafé®sadece NESCAFÉ® GOLD kullanarak kafelerde içilen farklı kahve çeşitleri ev ortamında kolayca hazırlayabiliyor. Kahve bölmesine sadece NESCAFÉ® GOLD ekleyerek bir tuşla Espresso, köpüklü sade kahve, taze sütlü bol köpüklü Cappuccino, sütlü ve yoğun köpüklü Latte ile hazırlanabiliyor.

NESCAFÉ® Mycafé® kahve makinesi, farklı kahve çeşitlerine  pratik olarak ulaşmak isteyen kahve tutkunlarını bekliyor. Artık sevdiklerinize evdeki cafè keyfini hediye edebilirsiniz!