Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sevgililerin en güzeline NESCAFE Gold MyCafé

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Oca 13, 2015
Kahvenin uzmanı NESCAFE’nin yenilikçi kahve makinesi “MyCafé”, Sevgililer Günü için en romantik hediye seçeneği olarak dikkat çekiyor. Sadece NESCAFE Gold kullanarak tek tuşla 5 çeşit kahve hazırlayabilen NESCAFE Gold MyCafé kahve makinesi, şık tasarımıyla sevgilinize davetkâr kahve kokusu ile aklından çıkmayacak, unutulmaz bir 14 Şubat yaşatacak.

NESCAFE Gold MyCafé kahve makinesi ile bol köpüklü Latte, Cappucino ve Espresso gibi farklı kahve çeşitleri hazırlanabiliyor. Şık ve modern tasarımı, pratikliği, kolay temizlenebilmesi ile dikkat çeken NESCAFE Gold MyCafé, elektronik bölümü olan zincir mağazalarda ve www.nescafemycafe.com web sayfasında satışa sunuluyor.

Yeniliklerin öncüsü NESCAFE’nin kahve makinesi NESCAFE Gold MyCafé, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşkı ifade etmenin en lezzetli, en romantik yollarından biri olmaya aday. Kafelerde bulunan farklı çeşitte kahveleri tek tuşla evde yapabilmeye imkan veren NESCAFE Gold MyCafé, şık tasarımıyla sevimli, romantik, çekici bir sevgililer günü hediyesi isteyenler için ideal bir seçenek.

Sadece NESCAFE Gold kullanarak tek tuşla 5 çeşit kahve yapan NESCAFE Gold MyCafé kahve makinesi ile kahve tutkunu sevgililer, bol köpük keyfi de yaşayacak. Jet buhar teknolojisi kullanan NESCAFE Gold MyCafé ile süt köpürtmek için uğraşmadan kahveler bol köpükle içiliyor, Latte ve Cappucino taze sütle hazırlanabiliyor.

Kullanımı pratik, tasarımı modern, fiyatı uygun

Elektronik bölümü olan zincir mağazalar ile internet (www.nescafemycafe.com) üzerinden de satılan NESCAFE Gold MyCafé kahve makineleri, yeni kahve deneyimlerine açık olan, farklı kahve çeşitlerine  pratik olarak ulaşmak isteyen kahve tutkunlarını da bekliyor.


Article Type