Sort by
Sort by

Sporun tadı Nesfit ile çıkar

Nesfit yiyen sporcular
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Nesfit, “İyi yaşamak senin Nesfit’inde” dediği yeni reklam filminde ünlü voleybolcu Meryem Boz ve içerik üreticisi Uğur Şengül’ü bir araya getirdi. Meryem ile Uğur’un ilk defa ayak tenisi oynadığı reklam filmi, #NesfitChallenge ile herkesi yeni bir deneyime davet ediyor.

Vitamin ve minerallerle zenginleştirilen tam tahıllı Nesfit, “İyi yaşamak Senin Nesfit’inde” kampanyasının yeni reklam filmini izleyicilerinin beğenisine sundu. Nesfit marka elçisi Meryem Boz’un yeniden kamera karşısına geçtiği reklam filminde bu kez ünlü voleybolcuya Uğur Şengül eşlik etti.

Filmde Uğur Şengül, voleybol antrenmanına başlarken gördüğümüz Meryem Boz’u yepyeni bir deneyime davet ediyor. Ayak tenisi oynanırken yaşanılan eğlenceli anlara odaklanılan filmde ikili, sporun tadını hem Nesfit bar hem de Nesfit Kahvaltılık Gevrek ile çıkartıyor.

İzleyicileri yeni bir spor denemeye çağıran reklam filmi McCann imzası taşıyor, filmin yönetmen koltuğunda ise Deniz Özgün oturuyor.

Kampanya Künyesi:

Reklamveren: Nestlé Nesfit

Reklamveren Temsilcileri: Eda Arslan Kapanlı, Aslı Aşkın, Başar Seklice, Ezgi Tınaztepe, Melike Güleli, Fulya Özsöz, Barış Toguş

Reklam Ajansı: McCann Istanbul 

Reklam Ajansı Ekibi: Elifsu Tufan Serin (CEO), Funda Hergül Akın (Head of Business Leadership), Emir Yüksel (Yönetici Kreatif Direktör), Sezengül Keleş, Gülseren Çimentay, Uğur Can Usoğlu (Kreatif Ekip), Begüm Yurtsever, Gizem Kırmacı (Müşteri İlişkileri), Utku Becergen (Sosyal Medya Direktörü), Elif Sarı (Sosyal Medya Uzmanı) Zeynep Yağcı, (Strateji Direktörü) Çağla Keskin (Stratejik Planlama), Zeynep Doğu (Prodüksiyon Direktörü), Gökhan Şit (Grafiker)

Prodüksiyon Şirketi: Kala 

Post Prodüksiyon: İmaj

Yönetmen: Deniz Özgün