Sort by
Sort by

Nestlé Türkiye’ye Dört Ödül Birden

FBO
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Nestlé Türkiye olarak, PRİDA İletişim Ödülleri ve Uluslararası Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nde dört ödül birden kazandık. Nestlé Damak ve TEMA Vakfı ortaklığında yürütülen ‘Fıstığımız Bol Olsun’ projesiyle, iletişim alanındaki en başarılı işlerin belirlendiği PRİDA İletişim Ödülleri’nde Yerel Değerler İletişimi kategorisinde ödüllendirildik. ‘Fıstığımız Bol Olsun’ ve Nestlé Cares Çalışan Gönüllülük Kulübü’nün çalışmaları ile Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nin Kurumsal Sosyal Sorumluluk kategorisinde ise Platin Ödülün sahibi olurken, Covid-19 İç İletişim projesiyle Pandemi Çalışmaları kategorisinde, Altın Ödül’ü kucakladık.


Covid-19 dönemindeki İç İletişim çalışmalarımız ile de PRİDA Ödülleri’nde Pandemi Çalışmaları kategorisinde Altın Ödül’ü kucakladık. Nestlé olarak bireyler ve aileler, topluluklar ve gezegen için fayda yaratmak amacıyla ürettiğimiz projeler, sektör profesyonellerinden oluşan jürinin değerlendirmesiyle, yılın en iyileri arasında yerini aldı.

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA), tarafından bu yıl dördüncü kez düzenlenen PRİDA İletişim Ödülleri, Türkiye’nin en prestijli iletişim ödülleri arasında yer alıyor. Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından 1995 yılından bu yana düzenlenen Hermes Yaratıcılık Ödülleri ise dünyanın en köklü ve en büyük yaratıcı yarışmalarından biri olarak biliniyor.   

Hayal Ettiğimiz Geleceği İnşa Ediyoruz


Elde edilen uluslararası başarıda tüm Nestlé Türkiye Ailesinin katkısı olduğunu belirten Nestlé Türkiye Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörümüz Zeynep Sungu, konuyla ilgili; “Nestlé’nin Ortak Değer Yaratma anlayışı doğrultusunda hayata geçirdiğimiz projelerimiz üst yönetimden saha çalışanlarımıza kadar tüm Nestlé Türkiye ailesinin katkılarıyla bugünlere geldi. Verimlilik ve kaliteyi artıran doğru tarım uygulamalarına yönelik farkındalığın artırılması, çeşitliliğin korunması ve doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımının sağlanması amacıyla devam eden Fıstığımız Bol Olsun projemizin, hem ülkemizde hem de uluslararası arenada takdir edilmesi bizim için büyük bir mutluluk. Pandemi dönemine hızla uyum sağlayarak yeni döneme adapte ettiğimiz Nestlé Cares ve Covid-19 İç İletişim çalışmalarımızla bu başarıyı taçlandırmak da ayrı bir gurur. Bununla beraber bu başarı, doğru hedefler yönünde ilerlediğimizin en güzel göstergeleri. Hayal ettiğimiz geleceği inşa etmek için her gün iyinin peşindeyiz.” dedi.