Sort by
Sort by

Yeni NESFIT® Ruby ile Güne Besleyici Bir Başlangıç!

Nesfit Ruby
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Güne besleyici bir başlangıç için yeterli ve dengeli kahvaltının parçası NESFIT®, yeni NESFIT® Ruby Çikolatalı Kahvaltılık Gevrek ile herkesi bu deneyimi yaşamaya davet ediyor!

NESFIT®, ürün portföyünü yeni lezzetlerle genişletiyor. NESFIT®’in güne besleyici bir başlangıç yapmak isteyenlere sunduğu NESFIT® Ruby Çikolatalı Kahvaltılık Gevrek, ruby çikolatanın lezzetini NESFIT® Kahvaltılık Gevrek’in besleyici içeriğiyle birleştiriyor.

İçinde doğal protein kaynağı yulaf ve B vitaminleri bulunan tam tahıllı NESFIT® Ruby Çikolatalı Kahvaltılık Gevrek, iyi ve dengeli beslenmenin aynı zamanda lezzetli olabileceğini gösteriyor. Sınırlı sayıda üretilen NESFIT® Ruby Çikolatalı Kahvaltılık Gevrek, NESFIT® tutkunlarıyla buluşmak için raflarda yerini aldı.

Tüketiciler Pembe Kurdele'ye destek paketleriyle projeye destek oluyor

Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında NESFIT®’in özel paketleriyle kadınlar, meme sağlığı konusunda bilinçleniyor! “Pembe Kurdele” hareketi kapsamında Türkiye’de 7 yıldır meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek için çalışmalar yürüten ve kadınların hayatında önemli değişimler yaratmayı hedefleyen NESFIT® ve MEMEDER “Kontrol Sende” projesiyle bu yıl 10.000 kadına daha ulaşmayı amaçlıyor.