Sort by
Sort by

Purina

Kediniz, içgüdüsel olarak en iyi kondisyonda kalabilmesi için ne yemesi gerektiğini çok iyi bilir. Eğer ki yemeği konusunda seçim yapma şansı olabilseydi, onun günlük sağlığını da destekleyecek, ana öğün olarak doğal protein kaynakları yanı sıra sebzeler, şifalı bitkilerle zenginleştirilmiş bir diyet tercih ederdi.

Şimdi siz de, içeriğinde 3 doğal protein kaynağı ihtiva eden ve eşsiz içerikler ile formüle edilmiş yeni Cat Chow ürünleri ile kedinizin beklentisini karşılayabilirsiniz.

Doğadan ilham alan ve evcil hayvan beslenmesi konusunda 80 yılı aşkın deneyim ile üretilen yeni Cat Chow ürünleri, kediniz için gereken tüm faydaları onun da tercih ettiği şekilde sağlamaktadır.

3 Doğal Protein Kaynağı

Kediler, doğaları gereği etoburdurlar. Bu da insanların aksine onların vejetaryen olamayacağı anlamına gelir. Kediler hayatta kalabilmek ve gelişimlerini sürdürebilmek için hayvansal proteinlere ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle tüm Cat Chow formülleri, kedinizin ihtiyaç duyduğu yüksek kaliteli 3 doğal protein kaynağı et, balık ve kanatlı hayvan proteini ile formüle edilmiştir. Böylelikle onlar için kalp, göz ve üreme sağlığı konusunda hayati önem taşıyan, taurin amino asidini de ihtiva eden esansiyel aminoasitlerin kediniz tarafından alınmasını sağlar.

Zengin et, balık ve kanatlı hayvan protein içeriğine ek olarak, yeni Cat Chow formülleri doğal kaynaklardan elde edilen çok güçlü besleyicilere sahiptir. Bu eşsiz karışım, doğal antioksidan olarak işlev gören, sindirim sistemi sağlığını ve bağışıklığı destekleyen ve kumdaki dışkı kokusunu azaltan biberiye, maydanoz, ıspanak, havuç, kolza tohumu ve hindiba barındırır.

Havuç, bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve günlük sağlığının sürdürülmesine destek olan mükemmel bir beta-karoten kaynağıdır.

Ispanak, demir ve vitaminler açısından zengindir ve kan sağlığını destekler.

Maydanoz, ağız kokusunu giderici özelliği vardır ve vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminler açısından zengindir.

Hindiba, sindirim sistemi sağlığını destekleyen doğal bir prebiyotik kaynağıdır ve dışkı kokusunun azaltılmasına yardımcı olur.

Biberiye, doğal bir antioksidandır ve serbest radikallerle savaşmaya yardımcı olur.

Kolza tohumu, cilt ve tüy sağlığını korumaya yardımcı olan Omega 3 ve 6 yağ asitlerinin önemli bir kaynağıdır.

Yeni Cat Chow formülleri, kedinizin tüm yaşamı boyunca doğal bir diyetin sunacağı tüm faydaları sağlar, renklendirici İÇERMEZ.