Sort by
Sort by

Pro Plan kuru kedi ve köpek mamaları evcil hayvanınızı tüm yaşamı boyunca desteklemek için belirli ihtiyaçları göz önüne alınarak özel olarak formüle edilmiştir. Kediniz ve/veya köpeğiniz yaşam evreleri ve yaşam tarzı boyunca değişiklikler yaşadığından, beslenme programı da değişmeli ve içerisinde bulunduğu döneme uygun hale getirilmelidir. Sizin sevginizle, bizim lider teknolojimizi birleştirerek köpeğinizin/kedinizin uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Nestlé Purina PetCare, siz ve evcil hayvanınız arasındaki özel ilişkiyi çok iyi anlıyor. Evcil hayvanların bizim hayat arkadaşlarımız olduğuna inanıyor ve onların ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış bir beslenme ile sizin ve dostunuzun birlikte uzun, sağlıklı bir hayatı paylaşmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

80 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteren AR-GE departmanımız bünyesinde, 350'den fazla veteriner hekim ve beslenme uzmanından oluşan uzman bir ekip sayesinde, bilimin sınırlarını zorlayarak beslenmedeki gelişmelere öncülük etmekteyiz. Bilime dayanan yenilikçi Pro Plan serisi, kedinizi/köpeğinizi tüm yaşamı boyunca koruyabilmenize olanak tanıyarak, sağlığını destekleyen en yeni beslenme gelişmelerini içermektedir.

Kedilerde doğuştan gelen ve sağlıklarına destek sağlayan 4 koruyucu sistem, köpeklerde ise 3 koruyucu sistem bulunmaktadır; dışsal koruyucu sistem olarak deri ve tüy sistemi, içsel koruyucu sistemler olarak sindirim, bağışıklık ve idrar yolları (sadece kediler) sistemleri. Bu sistemlerin performansı, işlevsel olarak birbirine bağlıdır ve yakından ilişkilidir. Kedinizi veya köpeğinizi beslediğiniz mama içerisinde yer alan besin maddeleri sayesinde bu sistemlerin performansını korur ve iyileştirmesine yardımcı olabilirsiniz. Pro Plan ürünleri ile beslenme sayesinde, bu sistemlerin kedinizin ve köpeğinizin sağlığını sürdürmesine yardımcı olabilmek amacıyla en üst düzeyde çalıştığından emin olabilirsiniz. Yüksek kaliteli içerikler ile üretilen yüksek kaliteli mamalar, bu sistemlerin en üst düzeyde performansla çalışması için gerekli, hayati tüm besin maddelerinin sürekli olarak yerine konacağından emin olunmasına yardımcı olur. Pro Plan mamaları, kedi ve köpeklerin koruyucu sistemlerinin uyum içerisinde çalışmasına ve kendi doğal savunma sistemlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için veteriner hekimler ve beslenme uzmanları tarafından en kaliteli içerikler ile hazırlanmıştır ve birincil içeriği özellikle kediler için gerekli olan gerçek etten gelmektedir.

Pro Plan ürünlerinin tüm çeşitlerinde, özenle seçilmiş kaliteli içerikler ve tescilli teknoloji ürün skalamızın temelini oluşturmaktadır.

Hedeflenen faydaları sunabilmek için, Pro Plan tarafından geliştirilen tam ve dengeli formüller, temel içerik olarak özenle seçilmiş gerçek tavuk eti, somon eti gibi kaliteli protein kaynakları ile formüle edilmekte; lezzet ve besin değerini bozmayacak şekilde özenle hazırlanmaktadır.

Tüm Pro Plan içerikleri, ihtiyaca yönelik doğru besin alımını ve mükemmel gıda sindirimini sağlayabilmek için dikkatle seçilir. İçerikler özenle ve dikkatle belirlenen tedarikçilerden temin edilir ve Purina kalite standartlarını sağladığından emin olmak için son derece sıkı bir denetime tabi tutulur.

Tüm Pro Plan formülleri, kedinizin/ köpeğinizin farklı yaşam evrelerindeki ve yaşam tarzı ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere, tam ve dengeli olarak standart gerekliliklerin çok ötesine ulaşan çeşitli düzeylerde vitamin, mineral ve işlevsel besinleri içerecek şekilde özel olarak formüle edilmiştir. Ayrıca temel içerik olarak özenle seçilen, yüksek kaliteli protein kaynağı olan gerçek tavuk eti, somon eti gibi içerikleri birincil olarak ihtiva etmektedir.

Daha fazla bilgi için almak için: www.purina.com.tr/proplan