Sort by
Sort by

Nespresso

Nespresso

Nespresso kapsül kahvenin mucidi olarak yüksek kaliteli kahve, gelişmiş tat ve sürekli yenilik arayışıyla tanınmaktadır. Nespresso’nun hikayesi 1986 yılında, herkesin evde mükemmel bir espresso deneyimi yaşayabilmesi fikriyle başlamıştır. 80'den fazla ülkede, 800'den fazla boutique ve 10 milyondan fazla Nespresso kahvesevere sunulan kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri ile yolculuğuna devam etmektedir.

Nespresso hakkında daha fazlası
  

Nespresso

Her Nespresso kapsülünün içinde, kahve uzmanlarının büyük özeni ve deneyimiyle harmanlanmış, kavrulmuş ve öğütülmüş üstün kaliteli kahve bulunmaktadır. 29 farklı çeşidi bulunan kapsüllerin her biri farklı karakterlere ve aroma profillerine sahiptir. Kahvenin tazeliğinin ve aromalarının korunabilmesi için tüm kapsüllerde, sonsuz kez geri dönüştürülebilen alüminyum kullanılmaktadır. Nespresso kahve uzmanlığıyla geliştirilen aroma çeşitliliği ve korunan tazelik, her fincanı kahve deneyimindeki en üst noktaya ulaştırmaktadır.

Nespresso kapsülleri, son teknolojiye sahip ve kullanımı pratik olan Nespresso kahve makineleri ile kusursuz bir etkileşim sağlaması için tasarlanmaktadır. Şık Nespresso kahve makineleri, süt çözümlü ve sade olarak iki çeşitte üretilmektedir.

Nespresso, son tüketicinin yanı sıra işletmeler için Nespresso Professional adı altında çözümler sunmaktadır. Nespresso Professional markası ofisler, restoranlar, oteller, kafeler ve lüks perakendecilere özel profesyonel kahve kapsülü, kahve makinesi ve kişiselleştirilmiş hizmetler vermektedir.

Nespresso’nun yüksek kaliteli ve lezzetli kahvelerinin temelinde sürdürülebilirliğe verdiği önem yatar. Nespresso AAA Sürdürülebilir Kalite Programı™ ile dünya çapında 110.000'den fazla çiftlikten kahve satın alan Nespresso, bu çiftliklerin sosyal ve çevresel standartları sağlayabilmeleri için destek olmanın yanı sıra çiftçilerin ürettikleri kahvenin kalitesini ve verimliliğini de artırabilmeleri için ziraat uzmanlarıyla beraber çalışmalar ve eğitimler düzenlemektedir. Kapsüllerde kullanılan alüminyumun, tüketiciler tarafından geri dönüştürülmesini teşvik ederek ve tarımsal ormancılık programı doğrultusunda ağaç dikerek karbon ayak izini azaltmaktadır.

Nespresso, Türkiye’de 7 boutique, online alışveriş imkanı sunan websitesi ve Müşteri İletişim Merkezi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Detaylı bilgi için tr.buynespresso.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/nespresso.tr/

https://www.facebook.com/Nespresso.TR/