Sort by
Sort by

Erikli

Tam Tahıllı Gevrek

Lezzeti Uludağ’ın zirvesinde saklı Erikli, kaliteli ve hızlı servis hizmeti, güçlü dağıtım ağıyla her gün milyonlarca ailenin güven ve beğeniyle tercih ettiği marka olarak ulusal su sektöründe liderliğini korumaya devam ediyor.

Erikli lezzetinin sırrı Uludağ’ın zirvesinde saklı
Erikli'ye benzersiz lezzet katan mineraller, Uludağ'ın binlerce yıl önce oluşmuş jeolojik katmanlarında suyunuza ekleniyor. Erikli'nin eşsiz tadını deneyen herkes, yıllardır sofralarında bu lezzetin keyfini sürüyor.

Doğal sağlık garantisi
Uludağ'ın 2300 metre yükseklikte bulunan kaynağından alınarak, tam otomatik makinelerde el değmeden şişelenen Erikli, ailenize en saf ve en doğal sağlık garantisini sunuyor.

Güçlü dağıtım ağı, kaliteli ve hızlı servis hizmeti
Erikli yaygın servis ağı, yüzlerce hizmet noktası, bayi ve eğitimli servis elemanlarıyla müşterilerine kaliteli ve hızlı servis hizmeti sunuyor. Ürünler satış noktalarında, özel ürün koruma sistemleriyle depolanarak, kapalı kasa araçlarla müşterilerine ulaştırılıyor.

Son 4 yıldır Türkiye Müşteri Memnuniyeti Şampiyonu
Erikli, Kalder tarafından organize edilen, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi ölçüm sonuçlarına göre sadece su sektöründe değil, tüm sektörler dikkate alındığında müşteri memnuniyeti şampiyonluğunu son 4 yıldır elinde bulunduruyor.

Erikli Müşteri Hizmetleri 444 0 222
Erikli, kapasitesi ve yetenekleri hızla gelişen profesyonel kadrosuyla, gıda ve içecek sektöründe benzeri olmayan bir çağrı merkezi altyapısıyla hizmet veriyor. Müşteri Hizmetlerinin ana hedefi, kaynağı ne olursa olsun, Erikli ürünleriyle ilgili her türlü görüş ve değerlendirmeyi % 100 kayıt altına almak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak olarak belirleniyor.

www.erikli.com.tr
www.facebook.com/eriklilezzeti
www.twitter.com/eriklilezzeti