Sort by
Sort by

Nestlé Pure Life

 
Logo

Nestlé Pure Life ile Nestlé, sunduğu kaliteli ve sağlıklı su sayesinde vücudunuzun gün boyu doğru çalışmasına yardımcı olur.

İyi yaşam için iyi su için.

Nestlé Pure Life, dünyadaki şişelenmiş sağlıklı ve kaliteli su ihtiyacına cevap verebilmek için, 1998 yılında Nestlé güvencesi altında tüketicilerle buluştu. Türkiye pazarına 2001 yılında giriş yapan ve Bursa Uludağ üretim tesislerinde şişelenen Nestlé Pure Life, 20’den fazla ülkede, dünyanın en popüler şişelenmiş su markası olarak raflarda yerini alıyor.  

Su sağlık için gereklidir

Biliyor muydunuz?
 
  • Gün içinde düzenli olarak su içmek vücudunuzun su ihtiyacını karşılamanın en uygun yoludur.
  • Su, vücudunuzun temel işlevlerini yerine getirmesi için temel bir gerekliliktir.  
 

Örneğin, su;

  • vücut ısısının korunmasına yardımcı olur,
  • yiyeceklerden besleyici öğeleri emer ve taşır,
  • vücudun zararlı atıkları yok etmesine yardım eder,
  • eklemlerin hareketliliğini sağlar, beyin ve omurilik için darbe emici bir görev görür.    
 

Sağlıklı Hidrasyon

Dünyanın en hızlı büyüyen su markalarından biri olan Nestlé Pure Life, sunduğu sağlıklı ve kaliteli su ile vücudumuzun gün içerisinde yeterli miktarda sıvı alması gerekliliğine vurgu yaparak, ailenizin sağlıklı hidrasyonunu destekliyor. 

Güçlü dağıtım ağı, kaliteli ve hızlı servis hizmeti

Nestlé Pure Life, yaygın servis ağı, yüzlerce hizmet noktası, bayi ve eğitimli servis elemanlarıyla müşterilerine kaliteli ve hızlı servis hizmeti sunuyor. Ürünler, satış noktalarında, özel ürün koruma sistemleriyle depolanarak, kapalı kasa araçlarla müşterilerine ulaştırılıyor.

Nestlé Pure Life Müşteri Hizmetleri 444 0 844

Nestlé Pure Life, eğitimli ve deneyimli müşteri temsilcisi kadrosuyla, tüketicilerin istek ve görüşleri doğrultusunda, müşteri hizmetlerini daha da kusursuz hale getirmek için, gıda ve içecek sektöründe benzeri bulunmayan çağrı merkezi alt yapısıyla hizmet veriyor.

www.nestlewaters.com.tr
www.facebook.com/nestlepurelifetr