Sort by
Sort by

Türkiye’de Ürettiği ilk Çikolatanın Anısına Nestlé’den Vazgeçilmez Bir Lezzet Daha...

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Nestlé®'den en yeni çikolata klasiği; "1927 Özel Serisi" Çikolata ile harikalar yaratan Nestlé vazgeçilmez bir lezzeti daha çikolataseverlerin beğenisine sunuyor. "1927 Özel Serisi", Nestlé'nin çikolata üretimindeki uzmanlığı ile tarihin tatlı anılarını bir araya getiriyor.

Dünyada milyonlarca insanı çikolatayla tanıştıran ve 1927 yılında Türkiye'nin ilk çikolata fabrikasını kuran Nestlé, Türkiye'de ürettiği ilk çikolatanın anısına geliştirdiği özel bir seriyi tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Ekstra sütlü ve %60 kakao olmak üzere iki farklı çeşidiyle "1927 Özel Serisi" Nestlé'nin çikolatadaki uzmanlığını tarihin tatlı anılarıyla birleştiriyor. Geçmişten gelen serüvenin yeni harikası, en yeni çikolata klasiği 1927 ile Nestlé, çikolatayla harikalar yaratmaya devam ediyor.

Lezzetli çikolatalar üretmenin sırrı çikolatanın uzun uzun sabırla karıştırılması

Özenle seçilen kakao çekirdekleriyle Nestlé'nin bir asırlık çikolata uzmanlığının birlikte harmanlandığı Nestlé "1927 Özel Serisi'nin lezzetinin sırrı sabırla, uzun uzun karıştırılmasında yatıyor. Tarihin tatlı anılarını günümüze taşıyan, ambalaj tasarımıyla da dikkat çeken "1927 Özel Serisi" tadı damaklarda kalan lezzeti ile çikolataseverlerin vazgeçilmezi olmaya aday.