Sort by
Sort by

Gold Corn Flakes’in demir içeren yeni lezzetleri geliyor

Gold Corn Flakes
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Kahvaltılık gevrek sevenlere lezzetli ve besleyici öğün alternatifleri sunan Nestlé, Gold Corn Flakes’in demir içeren Çilek Aromalı ve Kakaolu iki yeni ürününü tüketicileriyle buluşturdu.

Nestlé Kahvaltılık Gevrekler, lezzetli ve besleyici kahvaltılık gevrekler ailesine iki yeni alternatif ekledi. Nestlé Kahvaltılık Gevrekler, Gold Corn Flakes’in Çilek Aromalı ve Kakaolu iki yeni lezzetini kahvaltılık gevrek sevenlerle buluşturdu. Bu iki lezzet Nestlé Kahvaltılık Gevrekler aile segmentindeki tek çilek aromalı ve ilk kakaolu mısır gevreği olarak da ön plana çıkıyor. Gold Corn Flakes Çilek Aromalı ise Türkiye pazarına özel bir ürün olma niteliği de taşıyor.

Pratik bir kahvaltı alternatifi sunan Gold Corn Flakes’in yeni Çilek Aromalı ve Kakaolu mısır gevrekleri, süte çilek aroması ve kakaonun eşsiz tadını eklerken, içeriğinde yer alan demir ise bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu destekliyor. Buna ek olarak, Gold Corn Flakes kahvaltılık gevrekler lif kaynağı oluşuyla da dikkat çekiyor.