Sort by
Sort by

KitKat ile Çikolatalı Çıtır Napolyon Artık BigChefs’lerde

Kitkat BigChefs
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Türkiye’de 25. yılını dolduran ve birbirinden lezzetli tatları tüketicileriyle buluşturmaya devam eden Nestlé Professional, yeme içme sektörünün önde gelen markalarından BigChefs’in menüsüne aldığı özel bir tatlıya ilham verdi. Nestlé’nin dünyada bir numaralı atıştırmalık markası KitKat®’ın sütlü çikolata ve gofret parçaları ile sürülebilir çikolata formatındaki ilk ürünü KitKat® Spread, BigChefs’in reçetesiyle geliştirilen “Kitkat ile Çikolatalı Çıtır Napolyon” tatlısıyla yepyeni bir lezzetin oluşmasına öncülük etti.  Çıtır baklava hamuru katları arasında KitKat® Spread, karamelize muz ve vanilyalı dondurmayla hazırlanan Kitkat ile Çikolatalı Çıtır Napolyon, BigChefs’in tatlı menüsünde sevenleriyle buluşuyor.

Türkiye’de 25. yılını dolduran ve yeni iş birlikleri ile büyümesini sürdüren Nestlé Professional, yeme içme sektörünün önde gelen markalarından BigChefs’in menüsünde yer alan özel bir tatlıya ilham verdi. 

Nestlé’nin dünyada bir numaralı atıştırmalık markası KitKat®’ın sütlü çikolata ve gofret parçaları ile sürülebilir lezzeti KitKat Spread, BigChefs’in reçetesiyle geliştirilen Çikolatalı Çıtır Napolyon tatlısıyla yepyeni bir lezzetin oluşmasına öncülük etti.

Çıtır baklava hamuru katları arasında KitKat® Spread, karamelize muz ve vanilyalı dondurmayla hazırlanan KitKat ile Çikolatalı Çıtır Napolyon, BigChefs tatlı menüsünde sevenleriyle buluşuyor. 

KitKat® Spread’in içeriğinde yer alan dengeli sütlü çikolatası ve çıtır gofret karışımı ile sürülebilir çikolata deneyimi ayrıca BigChefs’in serpme kahvaltı menüsüne de eşlik ediyor 

Nestlé Professional, yeni yılda da yeni iş birlikleriyle lezzetli öğünlere eşlik etmeye devam edecek.

KitKat Spread ile yeni tatlılar yaratmak mümkün

Sürülebilir çikolata formatında KitKat® Spread ile tatlılara KitKat® lezzetini katmak mümkün. İdeal kıvamı ile kolay uygulama sağlayan ve farklı uygulamalarda çıtırlığını koruyan KitKat® Spread, pancake’den krepe, çikolatalı pizzadan waffle ve dondurmaya kadar birçok tatlıya yeni bir lezzet katıyor. Geniş kullanım alanıyla şeflerin yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilmelerini sağlıyor. 

Üç kiloluk, yüzde 100 geri dönüştürülebilir kova ambalajında şeflerle buluşan KitKat® Spread, sütlü çikolata lezzeti ve çıtır gofret parçalarının eşsiz birleşimi ile KitKat® gofret tecrübesini sürülebilir çikolata formatında sunuyor. KitKat® Spread’in Yağmur Ormanları Birliği sertifikası ve Roundtable of Sustainable Palm Oil (RSPO) sertifikası da bulunuyor. Nestlé Professional’ın Türkiye’de üretilen, KitKat® markalı ilk spread ürünü, 20 markete ihraç edilecek ve Türkiye’nin yanı sıra dünya genelinde de şeflerin kullanımına sunulacak.