Sort by
Sort by

KitKat® şimdi sürülebilir çikolata formatında!

kitkat
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Dünyanın en sevilen atıştırmalık markalarından KitKat®, yepyeni sürülebilir çikolata ürünüyle profesyonellerle buluşuyor. KitKat®’ın sütlü çikolata ve gofret parçaları ile sürülebilir çikolata formatındaki ilk ürünü KitKat® Spread, eşsiz lezzetiyle tatlılara eşlik ediyor.  

Nestlé Professional, Nestlé’nin globalde 1 numaralı atıştırmalık markası KitKat®’ı sürülebilir çikolata formatında tasarladı. Atıştırmalık kategorisinde küresel çapta trendlere yön veren KitKat®’ın sürülebilir çikolata formatındaki ilk ürünü KitKat® Spread, dengeli sütlü çikolata ve gofret karışımı ile, içinde çıtır bulunan, heyecan verici bir sürülebilir çikolata deneyimi sunuyor.  

Tatlılara heyecan katmak için ideal seçenek

Artık sürülebilir çikolata formatında KitKat® Spread ile tatlılara KitKat® lezzetini katmak mümkün. Pancake’den krepe, çikolatalı pizzadan waffle ve dondurmaya kadar birçok tatlıya eşlik edebilen KitKat® Spread, geniş kullanım alanı ile şeflerin yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilmelerini sağlıyor. İdeal kıvamı ile kolay uygulama sağlayan KitKat® Spread, farklı uygulamalarda çıtırlığını koruyor, çok çeşitli kullanım alanı sunuyor.    

3 kiloluk, %100 geri dönüştürülebilir kova ambalajında şeflerle buluşan KitKat® Spread, sütlü çikolata lezzeti ve çıtır gofret parçalarının eşsiz birleşimi ile KitKat® gofret tecrübesini sürülebilir çikolata formatında yaşatıyor. KitKat® Spread’in Yağmur Ormanları Birliği sertifikası ve Roundtable of Sustainable Palm Oil (RSPO) sertifikası da bulunuyor. Nestlé Professional’ın Türkiye’de üretilen, KitKat® markalı ilk spread ürünü, 20 markete ihraç edilecek ve Türkiye’nin yanı sıra dünya genelinde de şeflerin kullanımına sunulacak.