Sort by
Sort by

Çocuklar Hem Lezzete Hem Eğlenceye Doyacak!

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Rio 2 oyuncakları Nestlé® Nesquik® kahvaltılık gevrekler paketlerinde!

Nestlé® Nesquik® kahvaltılık gevrekler, Rio 2 filminin kahramanlarının oyuncaklarını çocuklarla buluşturuyor. Rio 2 Denge Oyuncakları ve Sesli Kahramanlar ile, Nestlé® Nesquik® kahvaltıları daha neşeli hale getiriyor. Nestlé® Nesquik® tam tahıllı içeriği ile de çocukların güne sağlıklı, aktif ve zinde bir başlangıç yapmalarını sağlıyor.

Çocuklara günün en önemli öğünü kahvaltıyı sevdiren Nestlé Nesquik kahvaltılık gevreklerin hediyesi Rio 2 filminin oyuncakları, kahvaltıları daha da neşeli hale getiriyor. Rengarenk kahramanları ve hareketli müzikleri ile çok sevilen animasyon filmi Rio’nun son macerasında, Amazon yağmur ormanlarına ailece yaptıkları seyahatte başlarına gelen beklenmedik olaylar konu ediliyor.

Rio 2 oyuncakları, Nesquik kahvaltılık gevrekler paketlerinde!

Tüm Nestlé Nesquik kahvaltılık gevrek paketlerinde yer alan Rio 2 filminin oyuncakları ile çocuklar hem lezzete hem de eğlenceye doyacaklar. Nestlé Nesquik’in hediyesi Rio 2 Denge Oyuncağı ve Sesli Kahramanlar’ın üçer farklı çeşidi bulunuyor. Denge oyuncakları, parmak ucunda, kalem arkasında veya bardak kenarı gibi yerlerde dengede durabiliyor. Sesli Kahramanlar ise kuş ya da kurbağa gibi ses çıkarıyor.

Çocukların sağlıklı gelişimi için kahvaltı çok önemli ve vazgeçilmez bir öğün. Çocukların sağlıklı büyümesine ve dengeli beslenmesine yardımcı olan Nesquik kahvaltılık gevrekler lezzeti, karşı konulmaz tadıyla çocukların en çok sevdikleri kahvaltı seçeneklerinin başında geliyor. 7 vitamin ve mineral içeren formülüyle Nestlé Nesquik, vücudun demir, kalsiyum ve çocuklar için D vitamini ihtiyacının karşılanmasına yardımcı oluyor. Tam buğdayla üretilen ve iyi bir tam tahıl kaynağı olan Nestlé Nesquik kahvaltılık gevreklerin bir porsiyonundaki kalsiyum günlük alınması gereken miktarın %18’ini (sütsüz), D vitamininin ise %19’unu karşılıyor. Nestlé Nesquik tam tahıllı içeriği ile de çocukların güne besleyici ve lezzetli bir kahvaltı ile başlangıç yapmalarını, okulda ve sporda kendilerini harika hissetmelerini sağlıyor.

Nestlé Nesquik ve hediyesi Rio 2 oyuncakları ile kahvaltılar hem besleyici hem lezzetli hem de çok eğlenceli…