Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Lezzet ve alışveriş bir arada Nesfit ve Trendyol işbirliği kadınlara “Durma Devam Et” diyor!

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Nīs 10, 2019

Lezzet ve alışveriş bir arada

Nesfit ve Trendyol işbirliği kadınlara “Durma Devam Et” diyor!

Kadınları güzel düşünmeye, güzel hareket etmeye ve güzel beslenmeye davet eden Nesfit, yeni bir kampanyayı hayata geçirdi. Kampanya kapsamında, özel olarak tasarlanmış Nesfit paketlerinde Trendyol alışverişlerinde geçerli olacak 25 TL’lik indirim kuponu hediye ediliyor.

Kadınların ihtiyaç duyduğu günlük vitamin ve mineral alımına katkıda bulunan Nesfit, Türkiye’nin ve bölgenin en büyük ve en hızlı büyüyen e- ticaret şirketi Trendyol ile birlikte düzenlediği kampanyayla hedefe giden yolda her sabah onları besleyici başlangıçlara davet ederken “Durma Devam Et” diyor!

Hem beslenme hem de giyim tarzıyla pozitif hisseden kadınlara “Durma Devam Et” diyen kampanya kapsamında, her Nesfit paketinde 25 TL değerinde 1 adet indirim kodu yer alıyor. Kıyafetleriyle stilini yansıtmak isteyenler, trendyol.com adresini ziyaret ederek beğendikleri ürünleri, paket içerisinde yer alan kodu kullanarak 25 TL indirimle satın alabiliyor. 01 Mart - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında kullanılabilecek indirim kodları, 150 TL üzerindeki tüm alışverişleri kapsıyor.

Nestle Nesfit; tam tahıl, yulaf, vitamin ve mineral içeriğiyle, yeni güne başlarken besleyici bir başlangıç alternatifi olarak kadınların her zaman yanında!

Article Type