Sort by
Sort by

NESCAFÉ Xpress’in Yeni Tadının Gizemi Ortaya Çıktı

NESCAFÉ Xpress’in Yeni Tadının Gizemi Su Yüzüne Çıktı!
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

NESCAFÉ Xpress, yaz boyunca gençleri gizemli tadı tahmin etmeye davet ettiği “Nedir Bu Tat?” kampanyasıyla duyurduğu ve sır gibi sakladığı yeni lezzetini, Haliç’in etkileyici ambiyansında “NESCAFÉ Xpress’in yeni tadı su yüzüne çıkıyor” diyerek açıkladı. CGI teknolojisi kullanılarak, bilgisayarda oluşturulmuş grafik efektlerle yaratılan filmde NESCAFÉ Xpress’in dev gizemli mor kutusundan etrafa yabanmersini, ahududu ve kızılcık meyveleri saçıldı. 

NESCAFÉ Xpress, gençlerin yeni tat beklentilerinden yola çıkarak hazırladığı “Nedir Bu Tat?” kampanyasının sonuna geldi. Marka, sosyal medya içerikleri ve reklam filmine gizlediği ipuçlarıyla yaz döneminde gençlerin heyecanını yüksek tutarak, büyük bir etkileşim yarattı. Gençlere yaz boyu içeriğini tahmin etmeye çağıran NESCAFÉ Xpress, büyük merak uyandırdığı gizemli lezzeti, gençler arasında yarattığı yüksek enerjiye yakışan CGI konumlandırmalı bir film ile duyurdu. 

CGI teknolojisi kullanılarak bilgisayarda oluşturulmuş grafik efektlerle hazırlanan film, görselliğiyle dikkat çekiyor. Haliç sularında yükselen ve soru işaretleri içeren mor renkli dev kutusunda NESCAFÉ Xpress’in mükemmel kahve lezzetine yabanmersini, ahududu ve kızılcık meyvelerinin eşlik ettiği görülüyor. 

Fikir aşamasından ürün geliştirmeye, reklam filminden uygulama süreçlerine kadar tamamen Türkiye’de geliştirilen “Nedir Bu Tat?” kampanyası, imza atılan pek çok ilkle de hem NESCAFÉ dünyasında hem de Türkiye’de adından söz ettiren projeler arasında şimdiden yerini aldı.  

NESCAFÉ Xpress, her damak tadına hitap eden enfes soğuk kahveleri Original, Black Roast, Vanilya Aromalı, Choco, Karamel Aromalı, Cafe Latte Şeker İlavesiz ve Americano Şeker İlavesiz seçeneklerine ek olarak, inovasyonlarıyla da gençlerin modunu yükseltmeye devam ediyor.  

 

Film Linki

Künye 

Reklamveren: NESCAFÉ Xpress 

Reklamveren Ekip: Burcu Küçük Toprak, Zafer Emre Şen, Öykü Atmaca, Zekiye Baygın, Melike Güleli, Barış Toğuş, Fulya Özsöz 

Reklam Ajansı: Dentsu Creative Türkiye 

Kreatif Direktör: Semih Altıner 

Kreatif Ekip: Salih Can Akalın, Kerim Orhan 

Strateji Direktörü: Tuna Öngü 

Müşteri İlişkileri Direktörü: Eldem Çulpan 

Müşteri İlişkileri: Güzin Yiğit, Sema Karabulut, Faruk Ege Çulpan 

Ajans Prodüktörü: Eda Kof, Hediye Avcı 

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film 

Yönetmen: Bora Ozan 

Müzik: Mert Tünay 

Dış Ses: Beyti Engin