Sort by
Sort by

Nestlé Kahvaltılık Gevrekler Ülke Müdürlüğüne Ayça Erkol Atandı

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Uzun yıllar Nestlé Kahvaltılık Gevrekler/CPW (Cereal Partners Worldwide) pazarlama ekibinde başarılı çalışmalara imza atan ve ardından Mövenpick Dondurma Ülke Müdürü olarak çalışmalarını yürüten Ayça Erkol, Kasım 2012 tarihi itibariyle Nestlé Kahvaltılık Gevrekler Ülke Müdürlüğü görevine getirildi.  

1976 doğumlu Ayça Erkol Beyoğlu Anadolu Lisesinde eğitimini tamamladıktan sonra 1998 yılında İTÜ Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu (98-2000 arası Boğaziçi Üniversitesinde MBA yaptım). Nestlé’deki kariyerine 2001 yılında başlayan Erkol, Satış ve Pazarlama Departmanlarında farklı rollerde çalıştı. 2002’de saha satış organizasyonunda Satış Şefi olarak görev alan Erkol, 2003-2009 yılları arasında Nestlé Kahvaltılık Gevrekler Pazarlama ekibinde katıldı. 2009 yılında ise Mövenpick Dondurma Ülke Müdürlüğü görevine getirildi. Liderliğini üstlendiği ekibi ile birlikte Mövenpick markasının 2012 Premium segmentinde lider olmasını sağladı.

Ayça  Erkol, Kahvaltılık Gevrekler Türkiye Ülke Müdürü olarak Nestlé’nin kahvaltılık gevrekler alanındaki liderliğini sürdürecek çalışmalara devam edecek.