Sort by
Sort by

PURINA İLE ROBBIE WILLIAMS “KEDİ OLMAK Bİ’ HARİKA” DİYOR

Purina - Felix X Robbie Williams Görseli
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Nestlé Purina PetCare’nin afacan kedisi Felix ve dünyaca ünlü müzisyen Robbie Williams, dünyadaki tüm patili dostlar için “Kedi Olmak Bi’ Harika” kampanyasında bir araya geldi. 

Purina’nın heyecanlı dostu Felix ile Robbie Williams bir araya gelerek, “Kedi Olmak Bi’ Harika” dedi. İkiliyi bir araya getiren reklam filmi, Marco Grandia imzasını taşıyor. Williams’ın “Kedinizi Bir Star Gibi Besleyin” dediği Purina’nın yeni kampanyasında, Felix’in kedilerin hem kendini star gibi hissedeceği hem de yemek zamanlarında “Kedi Olmak Bi’ Harika” dediğine vurgu yapılıyor.   

“Uzun süredir kedi hayranıyım” 

İş birliği kapsamında hayata geçirilen yeni şarkı, It’s Great to Be a Cat hakkında konuşan şarkıcı Robbie Williams: “Felix’in yeni sesi olduğum için çok mutluyum çünkü uzun zamandır kedilerin hayranıyım ve bu sürede birçok kedi sahiplendim. It’s Great to Be a Cat, müziği, sözleri ve melodileri ile kesinlikle akılda kalan keyifli bir şarkı. Onları yakından tanıyan sıkı bir hayvansever olarak söyleyebilirim ki kedi olmak harika’’ dedi. 

Felix ve dostlarının yaşamına odaklanırken, evcil hayvanlar ile sahipleri arasındaki özel bağa da gönderme yapan yeni şarkı, felixverobbie.com.tr adresinden dinlenebiliyor. 25'ten fazla Avrupa ülkesinde aynı anda yayınlanan film, eş zamanlı olarak Meta, TikTok, YouTube ve felixverobbie.com.tr’de izlenebiliyor.

Purina - Felix X Robbie Williams Görseli

 

Lezzetli Et Dilimleri ile Yemek Zamanlarında “Kedi Olmak Bi’ Harika” 

Patili dostlarımız için hep daha iyisine odaklanan Purina, kedilerin iştahını kabartacak sosu ve dilimlenmiş et parçalarıyla birbirinden lezzetli 4 farklı çeşit sunan yeni serisiyle yemek vaktini ziyafete dönüştürüyor. 

“Kedi Olmak Bi’ Harika” Hakkında 

Felix’in yeni kampanyası olan “Kedi Olmak Bi’ Harika”, 2023 Ocak ayı itibarıyla başladı. Yeni kampanya, kedi olmanın neden harika olduğunun pek çok nedenini, en çok da kedilerin lezzetli Felix mamaları ve atıştırmalıkları olmasını kutluyor. Animasyon ile müzik arasındaki doğal uyum markanın eğlenceli ve zevkli yapısını destekliyor. 

Nestlé Purina PetCare Hakkında 

Nestlé Purina PetCare evcil hayvanların ve insanların birlikte daha iyi olduğuna inanır ve uygun beslenme ve bakım yoluyla evcil hayvanların daha uzun, daha mutlu ve sağlıklı yaşamalarına yardımcı olmaya kendini adamıştır. 120 yılı aşkın süredir Purina, en yüksek kalite ve güvenlik standartlarında yapılan besleyici ve lezzetli ürünler sağlamada öncülerden biridir. Purina'nın evcil hayvan tutkusu, evcil hayvan beslemesindeki ilerlemenin ötesine geçiyor ve 2016'da Purina PetCare Europe, evcil hayvan sahiplenilmesinin artırılması, iş yerinde evcil hayvanlar ve evcil hayvan obezite riskinin azaltılmasına yardımcı olunması dâhil evcil hayvanlar ve toplum üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmak için 10 Purina in Society sözünü başlatmıştır. Purina portföyü Felix®, Friskies®,Purina ONE®, Gourmet® ve Pro Plan® dâhil olmak üzere en çok bilinen ve en sevilen evcil hayvan mamalarının çoğunu içerir.  

Evcil hayvan ürünlerinin önde gelen global bir üreticisi olan Nestlé Purina PetCare, beslenme, sağlık ve zindelik alanlarında dünya lideri olan İsviçre merkezli Nestlé S.A.'nın parçasıdır. 

Detaylı bilgi için:  

Bilgi için: Artı İletişim Yönetimi / 0212 347 03 30 / [email protected]