Sort by
Sort by

NESCAFÉ Forte ve NESCAFÉ Grande ile Kahve Lezzeti Farklı Bir Boyuta Taşınıyor

NP-LinkedIn
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Nestlé’nin ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uzman iş birimi Nestlé Professional, filtre kahve kategorisinde portföyünü güçlendirmeye devam ediyor.

Yeni filtre kahvelerini tek marka altında birleştiren Nestlé Professional, NESCAFÉ’nin 80 yılı aşkın kahve tecrübesiyle hazırlanan NESCAFÉ Forte ve NESCAFÉ Grande’yi Türkiye’de ilk defa otel, ofis, kafe ve restoran işletmeleri ile tüm kahve tutkunlarının beğenisine sundu. İşletmelere “toplam kahve çözümleri sağlayıcısı” olarak değer katan Nestlé Professional, yeni NESCAFÉ Forte ve NESCAFÉ Grande filtre kahveleri satışa sundu.

Nestlé Professional Türkiye Genel Müdürü Ali Mansour, yeni filtre kahvelerle ilgili değerlendirmesinde: “Nestlé Professional olarak, iş ortağımız olan işletmelerin filtre kahve ihtiyaçlarını en iyi ve kaliteli şekilde karşılıyoruz. Hem ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz hem de son tüketici için fark yaratacak çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. NESCAFÉ’nin kahve uzmanlığıyla hazırlanan yeni filtre kahvelerimiz de bu çalışmaların sonucunda ortaya çıktı.” dedi.