Sort by
Sort by

NESCAFÉ Xpress, bu yaz hem modunu yükseltiyor hem de kazandırıyor

Xpress büfe
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Yaz sıcaklarının mükemmel eşlikçisi hem lezzetli hem mod yükselten NESCAFÉ Xpress, yeni reklam filmiyle “Kim Tutar Seni, Kazan” diyerek tüketicilerini, her kutuda kazanma şansı sunduğu büyük hediyelere çağırıyor.

 

Her yaz gençlerin yanında olan NESCAFÉ Xpress; aradığı enerjiye ulaşamayan gençlerin modlarını yükseltmeye bu yaz da devam ederken, yaz boyu kazanma şansı sağlayacak kampanyasına davet ettiği reklam filmini yayınladı. Ulusal promosyon kampanyasıyla soğuk kahve kategorisinde bir ilki yaşatan marka, çekiliş detaylarını paylaştığı reklam filminde “Kim Tutar Seni, Kazan” diyor. Filmde, canı sıkılan gençlerin NESCAFÉ Xpress ürünlerine dokunmasıyla birlikte hediyeler kazanmaya başladığı görülüyor.

Nescafé_Xpress_PROMO görseli

 

NESCAFÉ Xpress, yeni kampanyasında gerçek kahve deneyiminin süt ile birleşimiyle yaz modunu yükseltirken, 100’lerce hediyeden birini kazanma fırsatı veriyor. Her kutuda, açma halkalarının altından çıkan şifreleri NE’APP’e girenler, çekilişle 1 Mini Cabrio, 50 Apple Watch 8, 100 Airpods Pro ile kazanma şansı yakalıyor. NESCAFÉ Xpress, yayınladığı reklam filmiyle de 15 Ağustos’a kadar devam edecek bu büyük coşkuya tüm gençleri davet ediyor.

 

NESCAFÉ Xpress, her damak tadına hitap eden enfes soğuk kahveleri Original, Black Roast, Vanilla, Choco, Caramel, Cafe Latte Şeker İlavesiz ve Americano Şeker İlavesiz seçenekleriyle bu yaz kazandırmaya da modları yükseltmeye de hazır.

 

Künye

Reklamveren: NESCAFÉ Xpress

Reklamveren Ekip: Burcu Küçük Toprak, Zafer Emre Şen, Öykü Atmaca, Zekiye Baygın, Ezgi Tınaztepe, Ece Güven, Barış Toğuş, Efecan Bulgurlu, Fulya Özsöz

Reklam Ajansı: Dentsu Creative

Kreatif Direktör: Semih Altıner

Kreatif Ekip: Salih Can Akalın, Kerim Orhan, Rabia Onan

Strateji Direktörü: Tuna Öngü

Müşteri İlişkileri Direktörü: Eldem Çulpan

Müşteri İlişkileri: Güzin Yiğit, Faruk Ege Çulpan, Sema Karabulut

Ajans Prodüktörü: Eda Kof, Hediye Avcı

Reklamveren Prodüktorü: Hilal Erdebil

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film

Yönetmen: Bora Ozan

Müzik: Mert Tünay

Medya Ajansı: Dentsu