Sort by
Sort by

Nesfit, Koşu Bandı Kampanyasıyla Herkesi Harekete Geçmeye Çağırıyor

NESFİT İLE KAZANMANIN TADINI ÇIKAR
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Güne besleyici bir başlangıç yapmak için gereken dengeli kahvaltının bir parçası  Nesfit® olarak “İyi Yaşamak Senin Nesfit’inde” mesajını güçlendiren kampanyalarımız ile tüketicimize destek oluyoruz. Nisan ayında başlattığımız yeni kampanyamızla birlikte çekilişle “Walkingpad Katlanabilir Koşu Bandı’’ kazanma şansı sunarak herkesi daha aktif bir yaşama davet ediyoruz.

100 Koşu Bandından Birini Kazanma Şansı


Nesfit olarak güne besleyici ve lezzetli bir başlangıç yapmak isteyenler için iyi yaşamı destekleyen kampanyalar hayata geçirmeye devam ediyoruz. Daha fazla ürünle iyi beslenmeye katkı sunan promosyonlu Nesfit paketlerimiz, ürün yanında koşu bandı hediyesiyle herkesi hareket etmeye davet ediyor. Nisan ayı itibarıyla hayata geçirilen kampanyamızla  tüketiciler, Nesfit paketlerinde yüzde 20 bedava ürünün yanında, çekilişle 100 katlanabilir koşu bandı kazanma şansı da yakalıyor. 

Her Pakette Bedava


Nesfit olarak herkesi daha aktif bir yaşama çağıran kampanyalarla fiziksel aktiviteyi destekliyoruz. Nesfit’in tam tahıl, yulaf ve pirinç gevreğinden oluşan, besleyici çeşitleriyle yenilenen paketlerinde, “İyi yaşamak senin Nesfit’inde” mesajımızla sporun önemine ve aktif bir yaşam tarzının hayata kattığı pozitif enerjiye vurgu yapıyoruz.

Her Pakette


Lezzetli ve besleyici öğünler sunan markamız Nesfit’in; spor yapmak için kendini motive etmekte zorlananları dahi harekete geçirmek amacıyla hediye ettiği, evde kolayca spor yapabilme rahatlığı sağlayan “Walkingpad Katlanabilir Koşu Bandı”, katlanabilir olma özelliğine sahip ve  kullanım sonrasında kolayca toplanarak, yer tutmadan saklanabiliyor. 

Meryem Boz


“İyi Yaşamak Senin Nesfit’inde” diyerek güne besleyici bir öğünle ve gülümseyerek başlamak için ilham vermeye devam ediyoruz.