Sort by
Sort by

Nesfit Tam Tahıllı Bar Ailesinde Herkese Göre Bir Seçenek Var

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Besleyici öğünün pratik yolu Nesfit Tam Tahıllı Bar ailesi; sabah keyfi sırasında, günün koşuşturmacasında veya öğle molasında size eşlik ediyor. Nesfit’in gün içinde tüketilebilecek lezzetli ve besleyici tam tahıllı barları; lezzetli, hafif ve pratik yönüyle öne çıkıyor.

nestle-nesfit


Sabah aklında lezzet olanlar, güne iyi başlamak ve hayatta hafif kalmak isteyenler için ideal olan, vitamin ve mineralli Nesfit Tam Tahıllı Barlar, sabah sporunda, evde iş başında ve spordan sonra size eşlik ediyor.

Pek çok lezzet alternatifi sunan Nesfit Tam Tahıllı Bar ailesinde Bademli ve Ballı, Çikolatalı ve Muzlu, Kırmızı Meyveli, Çilekli, Kurabiyeli, Karamelli, Bitter Çikolatalı Tam Tahıllı Barlar bulunuyor.

Kalsiyum ve demir açısından zengin, düşük kalorili ve tam tahıl ve lif içerikli Nesfit Tam Tahıllı Barlar, hızlı ve besleyici alternatifler sunuyor. Gün içinde çantanızdan çıkarıp kolayca tüketebileceğiniz Tam Tahıllı Bar ailesinin üyeleri her an her yerde tüketilebiliyor.

Nesfit “Kendine iyi bar” diyor

Nesfit, “Kendine iyi bar” isimli yeni dijital iletişim kampanyasıyla da tam tahıllı barlarına vurgu yapıyor. Dijital mecralar için 3 farklı video içeriği hazırlayan Nesfit, seride her an her yerde tüketilebilecek barlarının, lezzetli ve pratik yönünü öne çıkarıyor.