Sort by
Sort by

Nesquik Demir ve B6 İçeriğiyle Çocukların Bağışıklığını Destekliyor

bir kase nesquik
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Çocukların gelişimi için ihtiyaç duyulan önemli besin ögelerini sağlayan Nesquik Kahvaltılık Gevrekler markamız, yeni reklam filminde, içeriğinde bulunan Demir ve B6’nın bağışıklığı desteklediğini tüketicisine aktarıyor. Seslendirmesini Doğa Rutkay’ın üstlendiği reklam filmimizde, Nesquik Kahvaltılık Gevrekler’le yapılan bir kahvaltının eğlenceli olduğu kadar besleyici ve bağışıklığı destekleyici etkisine dikkat çekiliyor.  


Çocukların vazgeçilmezi olan Nesquik Kahvaltılık Gevrekler, yeni reklam filminde içeriğinde yer alan Demir ve B6 vitamininin bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunduğuna vurgu yapıyor. Her gün tüketilen 1 porsiyon (30 gr) Nesquik, ortalama bir yetişkinin tavsiye edilen günlük beslenme referans değerinin demir için yüzde 24’ünü, B6 vitamini için yüzde 30’unu karşılıyor.

Nesquik Kahvaltılık Gevrekler, çocukların gelişimleri için ihtiyaç duydukları önemli besin ögelerini sağlarken, bir yandan da yaratıcılıklarını canlandıracak parlak fikirleri besliyor. Bağışıklığı destekleyen yepyeni eğlenceli çeşitleriyle güne keyifli bir başlangıç sunuyor.

Künye:

Reklam Veren: Nestlé Kahvaltılık Gevrekler 
Reklam Veren Temsilcileri: Burçin Alev Ekşi, Petek Boyacıgil Yazıcı, Cansu Bayındırlı, Begüm Farımaz, Ece Güven, Efecan Bulgurlu
Kreatif Ajans: McCann Istanbul
ECD: Cihangir Gümüş
Kreatif Direktör: Neslihan Soydaş
Yaratıcı Ekip: Fatih Düzyol, Deniz Şencan
Müşteri İlişkileri: Ece Özyurt, Asena Cansu Böke
Stratejik Planlama: Zeynep Yağcı Yıldızlı, Ozan Karaman
Digital Ekip: Emre Candan, Begüm Cebeci
Ajans Prodüktörü: Zeynep Doğu
Prodüksiyon Şirketi: Octopus
Yönetmen: Walky Talky
Post Prodüksiyon: 1000 Volt
PR Ajansı: Lobby