Sort by
Sort by

Nestlé Kahvaltılık Gevrekler ve Disney Sürprizlerle Dolu Bir Kampanyaya İmza Atıyor

Nestle_BacktoSchool_Campaing_2020-Aile.jpg
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Pratik, lezzetli ve besleyici ürünler sunan Nestlé Kahvaltılık Gevrekler ve dünyanın kalplere dokunan eğlence markası Disney, çok renkli bir kampanya için bir araya geldi. 14 Nisan’a kadar sürecek kampanya kapsamında katılımcılara, Nesquik® ve Cornflakes® paketlerinin arkasında bulunan QR kodu taratarak, Disney’in efsane karakteri Mickey ile eğlenceli oyunlara erişim fırsatı sunuluyor. Ayrıca yapılacak çekiliş ile toplam 1500 kişi, Disney’den Mickey tasarımlı okul çantası ve kırtasiye seti; 50 kişi de 5 bin TL değerinde Param Kart kazanma şansı yakalayacak.

nestle-mickey.jpg


Nestlé tutkunlarına pratik, lezzetli ve bir o kadar da besleyici kahvaltı ve ara öğün alternatifleri sunan Nestlé Kahvaltılık Gevrekler, Disney ile yaptığı iş birliği ile çocuklara sihirli bir dünyanın kapılarını aralıyor. İş birliği çerçevesinde Nestlé Kahvaltılık Gevrekler ve Disney’in birlikte yürüteceği kampanyalar, birbirinden renkli sürprizlerle dolu olacak.

Kampanya 14 Nisan’a kadar devam ediyor

Nesquik® ve Cornflakes® markalarını kapsayan iş birliği kapsamında kampanyalı kahvaltılık gevrek paketlerinde minikleri, geçmişten bugüne dünyanın en çok tanınan ve sevilen popüler kültür ikonu Mickey temalı eğlenceli aktivasyonlar bekliyor. 15 Ocak’ta başlayan ve 14 Nisan’a kadar devam edecek kampanya kapsamında ayrıca, 50 şanslı kişiye her türlü alışverişlerinde kullanabilecekleri 5 bin TL değerinde Param Kart; toplam 1500 kişiye de Disney’den 9 parçadan oluşan Mickey tasarımlı okul çantası ve kırtasiye seti hediye edilecek.