Sort by
Sort by

Pure Encapsulations® Nestlé Health Science ile Raflarda

İyilikten Gelen Destek
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Nestlé Health Science Türkiye, günlük hayatın temposuna uyum sağlamak ve dengeli bir yaşam sürdürmek isteyenlere Pure Encapsulations® ürünlerini sunuyor. Pure Encapsulations® vitamin, mineral ve takviye edici gıdalar kategorilerindeki ürünleri ile bireylerin hayat kalitesini artırıyor.

“Daha sağlıklı bir yaşama katkıda bulunmak” amacıyla çalışan Nestlé Health Science Türkiye, merakla beklenen Pure Encapsulations® ürünlerini tüketicilerle buluşturdu. Günlük hayatın yoğun temposuna uyum sağlamak, genel beslenmesini zenginleştirmek ve çeşitli hale getirmek isteyenler, Pure Encapsulations® ürünlerinden kendilerine en uygun olanı seçebiliyor.

Dengeli bir yaşam sürdürmeye bütünsel ve bilimsel bakan Pure Encapsulations® her ihtiyaca uygun, etkinliği test edilmiş, gereksiz katkı maddesi ve yaygın alerjenlerden arındırılmış güvenilir ürünleriyle öne çıkıyor. Vitaminler, mineraller, multivitaminler, özel bitkisel takviyeler ve probiyotikler olmak üzere birçok kategoride geliştirdiği ürünleri ile Pure Encapsulations®, bireylerin hayat kalitesine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Hanzade Yaz: Pure Encapsulations®, hayatın her evresinde yardımcı olacak

Pure Encapsulations® ürünlerinin Türkiye’de raflarda yerini almasından mutluluk duyduklarını belirten Nestlé Health Science Türkiye Genel Müdürü Hanzade Yaz, Pure Encapsulations®’ın geniş ve profesyonel ürün portföyünün iyi yaşam konusunda tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına destek olacağını ifade etti.
Yaz, “Yakın zamanda yaptığı yatırımlarla tüketici sağlığı alanındaki büyümesini sürdüren ve tüketiciye ulaştığı marka ve kanalları artıran Nestlé Health Science Türkiye, 30 yıllık araştırma deneyimine sahip Pure Encapsulations® ile hayatın her evresinde yeterli ve dengeli yaşam sürdürmek isteyenlere yardımcı olacak.” dedi.

Pure Encapsulations® içerikleri ve ürünlerde kullanılmayan maddelerle de öne çıkıyor

Pure Encapsulations® bilim odaklı yaklaşımı ve klinik araştırmalara yaptığı yatırımlar sayesinde ürün güvenliğini ilk sırada tutarken sadece içerikleri ile değil, ürünlerde kullanılmayan maddelerle de öne çıkıyor. Renklendiriciler, aromalar, tatlandırıcılar ve koruyucu maddeler içermeyen ürünler, tüketicilere ulaşana kadar ciddi testlerden geçiyor. Pure Encapsulations® hem kalite standartlarını gözeten üretim süreçleri ile hem de kullanıcılara verdiği güven bakımından profesyonel bir iyi yaşam markası olurken vegan ve vejetaryen dostu, glutensiz içerikli ürünlerini kullanıcılara sunuyor.