Sort by
Sort by

Purina’nın “Dostum Ofiste” Uygulamasına REM People da Katıldı

Nestle çalışanları evcil hayvanlarla birlikte
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Nestlé Purina PetCare Türkiye’nin, çalışanlarının patili dostlarını ofiste ağırladığı “Dostum Ofiste” projesi kapsamında yıllardır patili dostlarını özgürce ofislerinde ağırlayan REM People, artık bu uygulamalarını Temmuz ayı itibari ile Nestle Purina iş birlikteliğinde devam ettirmeye başladı. Hayvan sever şirketler arasında dostluk bağı kurmayı amaçlayan projenin Türkiye’deki ilk katılımcısı olan REM People, yaptıkları iş birliği ile beraber evcil hayvanlarını diledikleri zaman, özgürce ofislerinde ağırlayarak uygulamalarına devam edecek.

“Evcil dostlarımızla birlikte daha iyiyiz” anlayışıyla 80 yılı aşkın bir süredir evcil hayvanların beslenmesine dünya çapında öncülük eden Nestlé Purina PetCare, “Dostum Ofiste” (Pets at Work) uygulamasını, yeni nesil araştırma, perakende içgörü ve analiz şirketi olan REM People ile tanıştırdı. REM People ekibinin, evcil hayvanlarıyla birlikte katıldığı lansman etkinliğinde, çalışanlar patili dostlarıyla birlikte ofiste renkli bir gün geçirdi. Rem People’ın kurulduğu günden beri patili dostlarını ofislerinde özgürce ağırlamaları Nestle Purina ile iş birliklerini pekiştirmiş oldu. “Dostum Ofiste” programı, ofis ortamında hem sosyalleşmeyi güçlendiriyor hem de çalışanların iş süreçlerindeki üretkenliğini artırıyor.

Mamasını yiyen evcil köpek

 “Dostum Ofiste” projesini iş dünyasında kurduğu dostluk bağları ile yaygınlaştırmayı amaçlayan Purina, proje kapsamında REM People ofisinde ağırlanan evcil hayvanların mama ihtiyacını karşılayacak. Dostum Ofiste Platformu’nun Türkiye’deki ilk katılımcısı olan REM People çalışanları, bu zamana kadar sürdürdükleri özgür patiler uygulamasına devam edecek. Ve tüm çalışanlar diledikleri zaman patili dostlarını ofise getirerek Nestle Purina mamaları ile besleyebilecek.

Nestlé Purina PetCare Hakkında

Nestlé Purina PetCare evcil hayvanların ve insanların birlikte daha iyi olduğuna inanır ve uygun beslenme ve bakım yoluyla evcil hayvanların daha uzun, daha mutlu ve sağlıklı yaşamalarına yardımcı olmaya kendini adamıştır. 120 yılı aşkın süredir Purina, en yüksek kalite ve güvenlik standartlarında yapılan besleyici ve lezzetli ürünler sağlamada öncülerden biridir. Purina'nın evcil hayvan tutkusu, evcil hayvan beslemesindeki ilerlemenin ötesine geçiyor ve 2016'da Purina PetCare Europe, evcil hayvan sahiplenilmesinin artırılması, iş yerinde evcil hayvanlar ve evcil hayvan obezite riskinin azaltılmasına yardımcı olunması dâhil evcil hayvanlar ve toplum üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmak için 10 Purina in Society sözünü başlatmıştır. Purina portföyü Felix®, Friskies®,Purina ONE®, Gourmet® ve Pro Plan® dâhil olmak üzere en çok bilinen ve en sevilen evcil hayvan mamalarının çoğunu içerir.

Evcil hayvan ürünlerinin önde gelen global bir üreticisi olan Nestlé Purina PetCare, beslenme, sağlık ve zindelik alanlarında dünya lideri olan İsviçre merkezli Nestlé S.A.'nın parçasıdır.

 

Evcil köpek

REM People Hakkında

REM People, merkezi İstanbul ve Dubai'de bulunan yeni nesil bir araştırma, perakende içgörü ve analiz şirketidir. Fiziksel satış operasyonları olan her büyüklükteki şirkete perakende teknolojileri ve saha denetim hizmetleri sunuyor. “Perakendenin fiziksel dünyasını dijitalleştirmek” vizyonuyla ilerleyen REM People, satış ve pazarlama süreçlerinde etkin karar ve aksiyon alma süreçlerine kaynak olabilecek her türlü pazar verisini toplamak ve çeşitli departmanlar için değerli içgörülere dönüştürmek amacıyla araştırma faaliyetlerinde bulunurken kendi geliştirdiği yapay zeka destekli en son teknolojileri kullanmaktadır.

Unilever, P&G, Mondelez, PepsiCo, Nestlé, Red Bull, Huawei, Pernod Ricard, Bayer, Microsoft, Intel ve Turkcell gibi markaların da aralarında bulunduğu 51 ülkede global oyunculara hizmet veriyor.  Deloitte Teknoloji Fast 50'de 2. olurken, Türkiye'nin Girişimci Ödül Töreni'nde “En Yüksek İhracat Yapan Girişimci Ödülü”nü kazandı.

Detaylı bilgi için:

Bilgi için: Artı İletişim Yönetimi / 0212 347 03 30 / [email protected]