Sort by
Sort by

Uludağ’ın zirvesinden gelen eşsiz Erikli lezzeti kışa özel ambalajında

Erikli Kışa Özel
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Türkiye’nin Lovemark’ları 2021 araştırmasında, “En Sevilen Ambalajlı Su Markası” seçilen Erikli, kışın su tüketimini teşvik etmek amacıyla kışa özel tasarladığı yeni cam şişelerini tüketicilerin beğenisine sundu. 

Erikli, kışa özel tasarlanan yeni cam şişeleri ile raflardaki yerini aldı. Kolay kavranan Erikli cam şişeler, Uludağ’ın zirvesinden gelen eşsiz lezzeti ve kaliteyi öne çıkarıyor. Kış mevsimini vurgulayan yeni şişe tasarımı, kış aylarında tüketicileri su içmeye teşvik etmeyi amaçlıyor.

Nestlé Waters Türkiye Pazarlama Direktörü Can Emci şunları dile getirdi: “Sıcak yaz aylarında hepimiz yüksek miktarda su tüketiyoruz. Havalar soğuduğunda ise su tüketimimiz giderek azalıyor ve kış aylarında içtiğimiz su miktarı susuzluk hissini daha az hissettiğimiz için düşüyor. Oysa vücudumuzun temel su ihtiyacı yaz kış değişmiyor. Uludağ’ın zirvesinden gelen eşsiz Erikli lezzetini vurgulayan yeni tasarımımızla tüketicilerimizi kış aylarında gereken miktarda su tüketmeye teşvik etmek istiyoruz. Tüketicilerimizin estetik, tasarım ve sunuma da önem verdiğini biliyoruz. Uludağ’ın karlı zirvesinden ilham alarak tasarladığımız yeni şişemiz bu açıdan da sofralara şıklık getirecek. Tüketicilerimizle kurduğumuz bu yakın ilişki, bizi Türkiye’nin en sevilen ambalajlı su markası yapıyor. 2021’de, Ipsos tarafından MediaCat için gerçekleştirilen araştırmada tüketicilerin yaptığı değerlendirmeler sonucunda 6. kez üst üste ‘En Sevilen Su Markası’ yani ‘Lovemark’ olduk. En iyi müşteri deneyimini yaratan markaların ödüllendirildiği 2021 A.L.F.A Awards’ta ise halk jürisi tarafından yapılan değerlendirmeye göre ‘gazsız içecek’ kategorisinin birincisi seçildik. Gönüllerde yer ettiğimizi bilmek büyük bir gurur ve mutluluk.”

Can Emci


Erikli Su ve Meşrubat Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. Hakkında

Uluslararası standartlardaki kalitesi, farklı ambalaj seçenekleri, tüm paydaşlarına güven veren çalışma anlayışı, hızlı servisi ve güçlü dağıtım ağıyla Erikli, Uludağ’ın zirvesinden gelen doğal kaynak suyunu, Uludağ Kestel Dolum Tesisi ve Uludağ İnegöl Dolum Tesisinde el değmeden şişeleyerek tüketicisiyle buluşturuyor

Son 10 yılda, bugünkü değeri ile yaklaşık 1 milyar TL yatırım yapan şirketin bünyesinde su ve mineralli su kategorilerinde toplam 6 marka bulunuyor. Şirket, 700’ün üzerinde çalışanı, 5 dağıtım merkezi ve 900’e yakın bayisi ile alanındaki büyümesini sürdürürken, sağlıklı nesiller için toplumun ve çevrenin korunmasına ve sürdürülebilirliğine yönelik de toplumsal projeler geliştiriyor..