Sort by
Sort by

Yaz macerası kaldığı yerden DEVAM ediyor: NESCAFÉ Xpress ile Kim Tutar Seni!

Xpress Bülten
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Yaz sıcaklarının mükemmel eşlikçisi hem lezzetli hem serinletici NESCAFÉ Xpress olarak, yeni reklam filmimizle gençleri yepyeni bir yaz macerasına davet ediyoruz. 4 genç ve onlara eşlik eden sevimli bir köpeğin yol hikayesi olarak akan filmimiz boyunca NESCAFÉ Xpress, buz gibi bir kahve molası ile gençleri diledikleri her yerde, enerjilerini tazeleyerek modlarını yükseltmeye davet ediyor. 

Mert Yazıcıoğlu’nun başrolde olduğu filmimizde gençler, NESCAFÉ Xpress’in serinleten etkisiyle maceraya, eğlenmeye, yola DEVAM ederek izleyicilere yazın en keyifli anlarını capcanlı görüntülerle sunuyor. Markamızın “Kim Tutar Seni?” dediği gençler NESCAFÉ Xpress’ten aldıkları enerjiyle yaz boyu; denizden karavana, kamptan yollara uzanan bir serüvende kendilerini buluyorlar. Markamızın imzası haline gelen ve harekete geçirici bir etkiye sahip “Haydi Gel İçelim” şarkısı da bu filme özel olarak yeniden yorumlanan genç ve dinamik versiyonuyla filmin tüm eğlencesine eşlik ediyor.

Gerçek kahve lezzetiyle her damak tadına hitap eden NESCAFÉ Xpress ailemiz buz gibi, enfes soğuk kahveleri Original, Black Roast, Vanilla, Choco, Caramel, Cafe Latte Şeker İlavesiz ve Americano Şeker İlavesiz seçenekleriyle bu yazı serinletmeye hazır.

Künye:

Reklamveren: NESCAFÉ Xpress
Reklamveren Ekip: Burcu Küçük, Zafer Emre Şen, Büşra Aybakan, Ece Güven, Burak Çelik
Reklam Ajansı: ISOBAR Türkiye
CCO: Özgür Karaçak
Ajans Başkanı: Arslan Yağmur Erdoğan
Kreatif Direktör: Semih Altıner
Müşteri İlişkileri Ekip Direktörü: Eldem Çulpan
Yaratıcı Grup: Salih Can Akalın, Merve Cansız, Buse Ertarman, Bahadır Öztürk, Kerim Orhan
Marka Yöneticisi: Güzin Yiğit, Mehmet Ali Bahçeli, Mehmet Can Yılmaz
Sosyal Medya Yönetimi: Berdan Özdemir, Cem Şahin
Marka Prodüktörü: Hilal Erdebil
Ajans Prodüktörü: Eda Kof
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Bora Ozan
Müzik: GreenHouse/ Mert Tünay
Medya Ajansı: Dentsu Türkiye